VESK Pietų Lietuvos filialo mokiniams įteikti diplomai: linkėta nesustoti tobulėti ir esant norui sugrįžti naujai profesijai

Antradienį Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro (VESK) Pietų Lietuvos filiale surengtoje profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonijoje diplomai įteikti 76-iems profesinio mokymo mokiniams, baigusiems padavėjo ir barmeno, ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo, e. pardavėjo-konsultanto, kompiuterinio projektavimo operatoriaus modulines profesines mokymo programas.

VESK Pietų Lietuvos filiale surengtoje profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonijoje diplomai įteikti 76-iems profesinio mokymo mokiniams, baigusiems padavėjo ir barmeno, ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo, e. pardavėjo-konsultanto, kompiuterinio projektavimo operatoriaus modulines profesines mokymo programas / VESK archyvo nuotraukos

VESK Pietų Lietuvos filialas kasmet pavasarį pasitinka ypatingomis nuotaikomis. Ir šiemet Druskininkų miesto širdyje įsikūrusiame mokymo centre surengta iškilminga profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė. Nors mokslo metai dar tęsiasi, bet gausus juos baigusiųjų būrys ir jų artimieji, profesijos mokytojai, administracijos darbuotojai, besimokantys kitų profesijų mokiniai nuo pat ankstyvo ryto Druskininkų skyriuje dalijosi įspūdžiais apie pasirinktas profesijas, žinių naudą žmogaus asmenybei ir apie paties centro teikiamą aukšto lygio profesinio mokslo kokybę.

VESK Pietų Lietuvos filialo direktorė L. Vaitiekūnienė / VESK archyvo nuotrauka

Šventinės ceremonijos nuotaiką sukūrė Lazdijų meno mokyklos jungtinis saksofonistų ir gitaristų ansamblis. Renginio metu buvo pasakyta daug prasmingų ir motyvuojančių kalbų, sveikinimų, padėkos žodžių, o VESK Pietų Lietuvos filialo direktorė Laimutė Vaitiekūnienė palinkėjo niekada nesustoti ir įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus. Centro bendruomenei buvo itin malonu, kai patys mokiniai administracijos darbuotojams bei mokytojams padėkojo už rūpestį, nuolatinį skatinimą, atsidavimą darbui.

Profesinės karjeros centras siūlo perspektyvias mokymosi programas. Per vasaros metu vyksiantį stojimą bus pasiūlyta ne tik jau ne pirmus metus populiariausios profesijos, bet ir naujos, atsižvelgus į Pietų Lietuvos regiono lūkesčius bei sritis, kuriose jaučiamas darbuotojų trūkumas. Taip pat primename, kad VESK Pietų Lietuvos filialas priima mokinius mokytis pagal bendrojo ugdymo programas nuo 9 klasės. Daugiau informacijos apie VESK Pietų Lietuvos filialo veiklas galite rasti, stebėdami mūsų „Facebook“ paskyrą „VESK Pietų Lietuvos filialas“ arba interneto svetainėje
www.mcplf.lt.

Skubame pranešti, kad laiko apsispręsti ir pasikonsultuoti, ko norite mokytis, dar yra, bet pasižymėkite datą, nes prašymų mokytis priėmimas prasidės birželio trečią dieną. Ir jau nuo rugsėjo 1-osios galėsite plačiai praverti Druskininkų arba Veisiejų skyrių duris.

Jeigu Jums kyla klausimų, norite plačiau sužinoti apie profesijas, kviečiame atvykti į VESK Pietų Lietuvos filialo Kurorto profesijų skyrių (Vilniaus al. 30, Druskininkai) arba Verslo ir technologijų profesijų skyrių (Ryto g. 19, Kailinių k., Lazdijų r. sav.). Priėmimo klausimais konsultuojama kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 16 valandos.

Kviečiame drąsiai skambinti ir užduoti visus rūpimus klausimus tel. +370 603 79210!

VESK Pietų Lietuvos filialo informacija