Studentų rėmimo programa pasinaudojusios druskininkietės įgyvendino savo svajones

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai susitiko su druskininkietėmis, kurios, pasinaudojusios Studentų rėmimo programos galimybėmis, persikvalifikavo ir kaip pačios sako, šiandien džiaugiasi įgijusios svajonių profesijas.

Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai susitiko su druskininkietėmis, pasinaudojusiomis Studentų rėmimo programos galimybėmis, persikvalifikavusiomis ir įgijusiomis svajonių profesijas / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pasidžiaugė, kad įgyti diplomai moterimis leis dirbti mylimą darbą.

„Šiandien 21 druskininkietis jau pasinaudojo galimybe pakeisti savo gyvenimą, įgyti svajonių profesiją ir dirbti mėgstamą darbą. Galbūt ir jūs svajojate apie psichologijos, pedagogikos, medicinos studijas? O gal jau dirbate mokykloje, bet jaučiate, kad norite persikvalifikuoti? Studentų rėmimo programa yra galimybė įgyvendinti jūsų svajones, realizuoti save profesinėje srityje. Kviečiu abiturientus, tėvus, mokytojus ir visus druskininkiečius susipažinti su šios programos siūlomomis galimybėmis. Paraiškas studentų rėmimo programai bus galima teikti antroje metų pusėje, apie tai informuosime viešai“, – sakė R. Malinauskas.

Po studijų Rūta Virkutienė, Eglė Pečiukonė ir Sandra Giedrienė dirbs Druskininkų mokyklose.

Tačiau studijuojantiems suteikiama galimybė rinktis dirbti viešame ar privačiame sektoriuje. Studijos finansuojamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Druskininkų savivaldybės Taryba yra patvirtinusi Druskininkams reikalingų specialybių sąrašą – šiuo metu didžiausias poreikis jaučiamas švietimo ir sveikatos priežiūros srityse.

Visą sąrašą galite rasti Druskininkų savivaldybės tinklapyje www.druskininkusavivaldybe.lt, skiltyje Jaunimas / Studentų rėmimo programa.

Pasirašius sutartį, savivaldybė kompensuoja apmokėjimą už studijas – iki 3 tūkst. eurų per metus. Jei studentui už studijas mokėti nereikia, tuomet jam kas mėnesį mokama stipendija.

Baigę studijas, absolventai turi atidirbti Druskininkų savivaldybėje veikiančioje įstaigoje tiek metų, kiek metų jam buvo mokama studijų stipendija arba kompensacija.

Pasirašant sutartį, nebūtinai reikia žinoti savo darbdavį – jį susirasti galima ir studijuojant.