Vasario 14-ąją Druskininkų vandens parkas sulaukė 6 mln. lankytojos, ja tapo iš Lentvario su šeima atvykusi Valentina Banuševič

Šiemetę vasario 14-ąją iš Lentvario su anūkėle Miroslava atvykę Valentina ir Franz Banuševič prisimins ilgai. Šv. Valentino dieną Druskininkų vandens parke įsigijusi 3 valandų bilietą vandens pramogoms, Valentina tapo jubiliejine – 6 000 000-ąja – šio parko lankytoja.

Šv. Valentino dieną Druskininkų vandens parke įsigijusi 3 valandų bilietą vandens pramogoms, V. Banuševič (kairėje) tapo jubiliejine – 6 000 000-ąja – šio parko lankytoja / Roberto Kisieliaus nuotrauka

„Šiandien yra Valentino diena, o aš esu Valentina. Todėl ir pasidovanojau sau, vyrui ir anūkėlei dovaną – kelių dienų išvyką į Druskininkus. Šiame kurorte apsilankome dukart per metus. Šįkart norėjome nudžiuginti anūkėlę, todėl nusprendėme apsilankyti ir Vandens parke. Tikrai nesitikėjome, kad mūsų čia lauks tokia staigmena. Ir iš viso pirmą kartą gyvenime mums taip nusišypsojo sėkmė!“, – įspūdžiais dalijosi per Šv. Valentino dieną 6 milijonoji Druskininkų vandens parko lankytoja tapusi ponia Valentina.

67-erių Valentina ir jos 70-ies vyras Franz – labai pozityvi ir aktyvų gyvenimo būdą praktikuojanti šeima. Jie pasakojo, kad kas antrą dieną važiuoja sportuoti į Vilnių, lankosi sporto klube. Su jais nemažai laiko praleidžia ir mažoji Miroslava, kurios tėtis dirba kultūros centre, o mama – mokytoja. Kol anūkėlės tėveliai dirba, seneliai mielai ja rūpinasi.

Pirmąjį milijonąjį lankytoją vandens parkas pasveikino 2009 m. birželio 26 d., antrąjį – 2012 m. rugsėjo 6 d., trečiąjį – 2015 m. vasario 6 d., ketvirtąjį – 2017 m. liepos 15 d., penktąjį – 2019 m. spalio 26 d.

„Karantinai ir uždarymas ilgiems periodams nulėmė, kad 6 milijonojo lankytojo laukėme ilgiau nei trejus metus. Bet ši graži šventė mums primena – gyventi ir džiaugtis reikia šia diena, tai ir darome, Vasario 14-ąją sveikindami ponią Valentiną“, – jubiliejinei lankytojai įteikdama gėlės sakė personalo ir klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Inga Salickienė. Ji pajuokavo, kad net geriausias režisierius negalėtų sugalvoti tokio sutapimo – Šv. Valentino dieną Vandens parkas pasveikino Valentiną. Beje, moteris, išgirdusi skambant fanfaras ir pamanė, kad jos skamba būtent dėl jos vardo. „Turėjome ją nuvilti – juk mes nežinome mūsų Vandens parko lankytojų vardų. Tai buvo tiesiog malonus šimtaprocentinis atsitiktinis sutapimas, kuriuo net patiems sunku patikėti“, – pasakojo I. Salickienė.

2006 m. tapęs Druskininkų kurorto simboliu ir vienu iš kertinių atgimstančio miesto akmenų, Vandens parkas išaugo į centrą „Aqua“, kuriame po vienu stogu – ne tik du viešbučiai „Aqua“ ir „Flores“, senąsias sveikatinimo ir kurortinio gydymo tradicijas puoselėjanti Druskininkų gydykla, SPA centrai, bet ir boulingas, naktinis ir sporto klubai, restoranas-picerija. Pernai centro „Aqua“ dalimi tapo ir žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“. „Džiugu, kad lankytojus ir procedūras skaičiuojame milijonais, o nakvynes – šimtais tūkstančių. Esame mylimi ir vertinami savo svečių, o tai didžiausia paskata stengtis dėl jų“, – sako Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui „Aqua“ vadovaujantis Edmundas Antanaitis.

O Šv. Valentino dieną apsilankiusi jubiliejinė vandens parko lankytoja V. Banuševič galės mėgautis nuostabiu savaitgaliu centre „Aqua“ ir išbandyti „Snow Arenos“ paslaugas. Centro „Aqua“ direktoriaus pavaduotoja Rasa Černiauskienė, įteikdama 6 milijonojo lankytojo statusą liudijantį dokumentą, sakė, kad jubiliejinės lankytojos laukia pramogų ir poilsio savaitgalis egzotiškame keturių žvaigždučių viešbutyje „Flores“, pramogos vandens parke ir 19-os pirčių erdvėje, sveikatinimo procedūros Druskininkų gydykloje, slidinėjimas „Snow Arenoje“ bei saldus konditerių iškeptas tortas, kuriuo itin džiaugėsi ponios  Valentinos anūkėlė Miroslava.

„Mano Druskininkai“ informacija