Smagi Savivaldos dienos šventė

„Atgimimo“ mokyklos komanda šeštadienį dalyvavo Savivaldos dienos šventėje, kuriai ruoštasi visą savaitę. Dalios  Urniežienės vadovaujami „Do-re-mi“ dainininkai repetavo daineles, mokytojos Valės Šmitienės kuruojama Mokinių taryba mokėsi ir organizavo šventinių rudeniškų sausainių kepimą ir įpakavimą, mokytoja Jolita Miliauskienė su savo 4c klasės jaunaisiais programuotojais rūpinosi robotukų pristatymu, jiems talkino fizikos mokytoja Snieguolė Tamulevičienė. Jaunasis kūno kultūros mokytojas Deividas Šilanskas pasirūpino mažojo salės golfo įranga, norėdamas įtraukti šventės dalyvius į šį subtilų žaidimą. Mokyklos gražiąją tautinę širmą papuošė Inga Cololo, o mūsų technikas Mantas Micevičius rūpinosi visos įrangos darnumu, atvežimu.

 

„Atgimimo“ mokyklos komanda šeštadienį dalyvavo Savivaldos dienos šventėje/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

 

Šventės dieną visa „Atgimimo“ mokyklos pasipuošusi komanda Pramogų aikštėje bendravo su žmonėmis, džiaugėsi švente ir įtraukė vaikus į robotukų veiklas, visus vaišino puikiai įpakuotais savo darbo produktais – „sausainukais rudeninukais“. Daug norinčiųjų išmėginti rankos taiklumą rinkosi mažąjį golfo žaidimą. Čia jėgas išmėgino ir lopšelio-darželio „Žibutė“ bei „Atgimimo“ mokyklos direktorės.

O mūsų komandos dalis – mažieji lopšelio-darželio „Žibutė“ dalyviai konstravo su „Japoko“ konstruktoriais, buvo parengę gražų stendą apie darželio metų veiklą, tik nuliūdo, kai neveikė išmaniųjų grindų sistema – turbūt saulės buvo per daug. Bet visi ja džiaugėmės, diena buvo nuostabi.

Klausėme koncerto, aplankėme visas kitų organizacijų, įstaigų kūrybiškas „stoteles“, gėrėjomis mūsų mažųjų „Do-re-mi“ dainomis, skanavome Savivaldybės mero čia pat, aikštėje, virtos sriubos, dalyvavome žaidimuose – laikas prabėgo nepastebimai.

Dėkojame visiems dalyviams už jų kūrybišką dalyvavimą Savivaldos dienoje. O jau šią savaitę prasideda „Atgimimo“ mokyklos bendruomenės savaitė.

 

„Atgimimo“ mokyklos informacija