Druskininkų krašto žmones subūrė šventė „Mūsų savivaldos diena“

Saulėtą šeštadienio popietę druskininkiečiai ir Druskininkų krašto žmonės skubėjo į Pramogų aikštę, kurioje organizuota smagi Vietos savivaldos dienai skirta šventė „Mūsų savivaldos diena“.

 

Laimos Rekevičienės ir Dianos Sinkevičiūtės nuotraukos

 

Renginį pradėjęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pasidžiaugė, kad Druskininkų krašto žmonės yra aktyvūs, iniciatyvūs, dalyvauja priimant svarbius sprendimus: „Vertinu mūsų tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą. Tikiuosi, kad Vietos savivaldos dienai skirti renginiai padės geriau pažinti šalia esančius žmones, primins, jog savivaldą kuriame visi kartu.“

Druskininkiečiai didžiuojasi savo miestu, džiaugiasi, čia gyvendami ir ne vienas išdidžiai giriasi draugams: „Aš gyvenu Druskininkuose, tai – mano miestas!“ O renginio metu scenoje buvo galima pamatyti druskininkiečius, tądien dovanojusius savo miestui muziką, dainas ir šokius.

Renginio svečiai pamatė „Ryto“ gimnazijos, „Atgimimo“, „Saulės“, Leipalingio, Viečiūnų pagrindinių ir M. K. Čiurlionio meno mokyklų moksleivių, tautinių šokių grupės „Kadagys“ ir „Bočių“ kolektyvų parengtą  koncertinę programą, žavėjosi šokių studijų „Decima“, „Rock-rock“  ir „Opus“ šokėjų meistriškumu.

Šiemet renginio svečiai turėjo puikią progą susipažinti su Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijų bendruomenėmis.

Viečiūnų miestelis prisistatytas kaip mažoji Lietuvos kultūros sostinė, o Leipalingio seniūnija gražiais etiudais iliustravo Lietuvos valstybės šimtmetį, įtaigiai pavaizduodama svarbiausius Lietuvai laikotarpius.

Renginio dalyviai galėjo nemokamai pasivažinėti ir ekskursiniu traukinuku.

Šventės dalyvių laukė ne tik meno kolektyvų koncertas, bet ir išradingi įmonių, įstaigų ir kaimelių bendruomenių prisistatymai.

Kiekvienas renginio dalyvis galėjo pabendrauti su Druskininkų savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais, kurie kvietė dalyvauti viktorinoje „Pažink savivaldą“, dalino prizus, pristatė ypač aktualius dujofikavimo, atliekų rūšiavimo, teisinės pagalbos, elektroninių paslaugų teikimo, gyventojų priėmimo savivaldybėje klausimus, supažindino su Druskininkams ir visai Lietuvai svarbaus naujojo Druskininkų kultūros centro projektu.

O visi norintys galėjo pasivaišinti gardžia, mero R. Malinausko pagal išskirtinį receptą išvirta sriuba.

 

„Mano Druskininkai“ informacija