„Rotary“ klubas rūpinasi mokinių saugumu

Prasidėjus mokslo metams, visada labai aktuali ir saugaus eismo tema. Kiekvieną rudenį „Atgimimo“ mokykloje Druskininkų „Rotary“ klubas kartu su Policijos komisariato darbuotojais organizuoja atšvaitų dalijimo renginius. Jų metu organizuojamos trumpos saugaus eismo pamokos, mokiniai dalyvauja pokalbiuose, filmukų saugaus eismo tema pristatymuose. Šią gražią tradiciją „Atgimimo“ mokykloje pastaraisiais metais puoselėja „Rotary“.

Kiekvieną rudenį „Atgimimo“ mokykloje Druskininkų „Rotary“ klubas kartu su Policijos komisariato darbuotojais organizuoja atšvaitų dalinimo renginius/„Atgimimo“ mokyklos archyvo nuotrauka

Šiemet „Rotary“ klubo prezidentas Vytautas Kuneika, klubo narys Arvydas Lipskis bei klubo narys ir Mokyklos tarybos pirmininkas Modestas Vitkauskas aplankė kiekvieną priešmokyklinio ugdymo grupių bei antrų klasių ir dviejų trečių klasių mokinius, pasikalbėjo su jais saugaus eismo temomis. Svečiai stebėjosi, kad mokiniai puikiai žino, kaip ir kada segėti atšvaitus, kaip elgtis gatvėje tamsiuoju paros metu, buvo aktyvūs pokalbio dalyviai. „Rotary“ klubo nariai trumpai papasakojo apie klubo veiklą, padovanojo visiems jauniausiems mokyklos mokiniams atšvaitus su klubo emblema ir palinkėjo saugaus kelio į mokyklą ir namo.

Šis tradicinis susitikimas sutapo su Judumo savaitės baigiamuoju renginiu ir aktyviausių dalyvių apdovanojimu, kuriame dalyvavo „Rotary“ klubo nariai, Visuomenės sveikatos biuro atstovai, Policijos komisariato darbuotojai, mokyklos mokiniai bei mokytojai. Visuomenės sveikatos biuras aktyviai prisidėjo prie mokyklinių Judumo savaitės renginių, šios įstaigos atstovai asmeninėmis dovanėlėmis pagerbė aktyviausius jaunesniuosius šios savaitės dalyvius. „Rotary“ klubo nariai įteikė atšvaitus visiems vyresniųjų klasių mokiniams, kurie atvyko į mokyklą gamtą tausojančiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, riedučiais, pėsčiomis, ne tik tausodami gamtą, bet ir parodydami gerą pavyzdį kitiems.

„Rotary“ klubas „Atgimimo“ mokyklos mokiniams išdalino 360 atšvaitų. Tikimės, kad tai prisidės prie saugių jaunųjų eismo dalyvių kelionių.

„Atgimimo“ mokyklos informacija