Vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje UAB „Rigveda“ – jau ir Druskininkuose!

UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti 27 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje. Didžiuojamės, subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą.

Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas, galimybę už kursus atsiskaityti dalimis. Džiaugiamės galėdami savo paslaugas pasiūlyti ir Druskininkų miesto bei rajonų gyventojams. Naujasis filialas M. K. Čiurlionio g. 75-2, Druskininkuose, įmonei – 27-asis.

Mokymo centras „Rigveda“ ruošia visų kategorijų vairuotojus (AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, DE), traktorių (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų vairuotojus. Taip pat organizuojami EU 95 kodo, hidromanipuliatoriaus (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)) operatorių kursai bei transporto vadybininkų mokymai. Mokymo centro transporto priemonių parkui šiuo metu priklauso 99 transporto priemonės, kurios yra tokios pačios, kaip VĮ „Regitra“. Pradedant praktikos užsiėmimus, mokiniai turi galimybę rinktis ir automobilį, ir instruktorių.

Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET, kuriems yra atimta teisė vairuoti, mokymai. Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis nuolat atnaujinama KET programa, o teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojame licencijuotą testavimo programą. Per metus paruošiame daugiau kaip penkis tūkstančius įvairių kategorijų vairuotojų. Bendradarbiaujame su daugelio Lietuvos miestų Užimtumo tarnybos skyriais. Visi UAB „Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis virtualiais vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.

Visų mokymų naujos grupės formuojamos nuolat!

Susidomėję Druskininkų miesto ir rajono gyventojai maloniai kviečiami apsilankyti naujame UAB „Rigveda“ mokymo centro filiale adresu: M. K. Čiurlionio  g. 75-2, Druskininkuose jau nuo SPALIO 14 DIENOS.

Registracija į naujas grupes jau vyksta! Pirmiesiems 50 mokinių bus taikomos ypatingos nuolaidos!

Išsamiau dėl mokymų galite teirautis tel. 8 677 92 320, el. p. druskininkai@rigveda.lt

Darbo laikas:

I-IV – 09:30-18:30

V – 09:30-16:00

Pietų pertrauka nuo 13:00 iki 14:00