Metų laikai vaikų akimis

Parapijos namuose eksponuojama lopšelio-darželio „Žibutė“ „Kregždutės“ grupės ugdytinių dailės paroda „Metų laikai“. Parodą surengė darželio pedagogės Ramunė Jonavičienė ir Vilija Miliauskienė.

Visus metus „Kregždutės“ grupės ugdytiniai kartu su Benedikto mama, M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokytoja Neringa Akstiniene vykdė projektą „Metų laikai“. Darbeliuose atsispindi metų laikai mažųjų akimis.

Padedant ir vadovaujant darbščiai, kūrybingai ir išradingai mokytojai N. Akstinienei, kartu su auklėtojomis Vilija ir Ramune vaikai piešė, aplikavo, tapė, savaip pavaizdavo rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą, taip kaip jie įsivaizdavo ir sugebėjo.

Įdomiausia, kad vaikai buvo mokomi piešti netradicinėmis technikomis: megztomis servetėlėmis, štampais, šakutėmis, ausų krapštukais, medžių lapais, vata.

Vaikų darbai – spalvingi, žaismingi, kiekvienas savaip įdomus ir patrauklus.

Tikras atsitiktinumas, kad paroda surengta po neseniai organizuotos šviesios atminties dailininko, garsaus ir įdomaus žmogaus Alfonso Šuliausko darbų parodos. O gal ir šių mažų žmogučių išaugs garsūs menininkai.

Maloniai kviečiame pasidžiaugti mažųjų kūryba ir aplankyti parodą.

Lopšelio-darželio „Žibutė“ „Kregždutės“ grupės ugdytiniai savo kūrinėliuose išradingai ir kiekvienas savaip pavaizdavo metų laikus/Laimos Rekevičienės nuotraukos

 

Parengė Ramunė Jonavičienė ir Vilija Miliauskienė,
lopšelio-darželio „Žibutė“ auklėtojos