Druskininkuose – stovykla jauniesiems krepšinio talentams

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas prieš Lietuvos rinktinės pasiruošimą Pasaulio taurės atrankos rungtynėms surengė savo vardo stovyklą jauniesiems krepšinio talentams. Druskininkų sporto centre treniravosi būsimos Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės pagrindas ir keli Lietuvos krepšinio specialistų atrinkti jaunuoliai.

Druskininkų sporto centre surengtoje J. Valančiūno stovykloje treniravosi būsimos Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės pagrindas ir keli Lietuvos krepšinio specialistų atrinkti jaunuoliai/Gintaro Grigo nuotrauka

 

Dar prieš prasidedant stovyklai savo „Facebook“ paskyroje rašė J. Valančiūnas džiaugėsi, kad viešbutis „De Lita“ sutiko pasirūpinti sportininkų ir trenerių poilsiu bei maitinimu, o Druskininkų Sporto centras suteikė patalpas treniruotėms/Alvydo Lukoševičiaus nuotrauka

„Kiekvienais metais, kai grįžtu į Lietuvą, lieku nustebintas, kiek jaunų talentingų krepšininkų užaugina Lietuva. Tai neabejotina sunkaus trenerių darbo, sporto mokyklų ir lietuvių aistros krepšiniui pasekmė. Tęsiant tradicijas, ir šiais metais, birželio 19-21 dienomis surengsime mano vardo krepšinio stovyklą. Mano pareiga – padėti šiems jauniems krepšininkams pakilti į dar aukštesnį lygį. Dirbsime kartu su geriausiais Lietuvos treneriais – Dainiumi Adomaičiu, Dariumi Maskoliūnu, Gintautu Regina, Dariumi Sirtautu ir kt. – stovykla vyks Druskininkuose, viename gražiausių Lietuvos kurortų. Nuoširdus ačiū stovyklos partneriams ir draugams, prisidedantiems prie Lietuvos krepšinio ateities ugdymo: viešbutis „De Lita“ sutiko pasirūpinti sportininkų ir trenerių poilsiu bei maitinimu, o Druskininkų Sporto centras suteikė patalpas treniruotėms“, – prieš prasidedant stovyklai savo „Facebook“ paskyroje rašė J. Valančiūnas.

„Visuomet smagu, kai tavo viešbutį pasirenka tokie žymūs žmonės, kaip J. Valančiūnas ar D. Adomaitis ir įvertina tavo paslaugas. Tuomet dar kartą įsitikini, kad viską darai teisingai. O dar smagiau, pasidaro, kai supranti, kad savo poilsį į tavo rankas jie patikėjo prieš tikrai atsakingas ir svarbias varžybas, kurias stebės visą Lietuva“,– kalbėjo viešbučio „De Lita“ rinkodaros vadovas Evgenij Erhard.

Druskininkuose organizuotos stovyklos dalyviai turėjo galimybę pabendrauti su J. Valančiūnu, tobulino savo įgūdžius, mokėsi krepšinio vertybių, tokių kaip komandinis darbas, lyderystė ir pagarba.

 

Rengiant publikaciją, panaudota Lietuvos krepšinio federacijos informacija