Leipalingio progimnazijos mokiniai koncertavo Varėnos pasieniečiams

Varėnos pasieniečių veiklos pristatyme skambėjo Leipalingio progimnazijos mokinių atliekami kūriniai. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Leipalingio dvare, įsikūrusiame Druskininkų savivaldybės Leipalingio miestelyje, surengtas tradicinis praėjusių metų Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės veiklos aptarimas.

Pasieniečių renginiui žaismės suteikė Leipalingio progimnazijos mokinių atliekami kūriniai / Leipalingio progimnazijos archyvo nuotraukos

Varėnos pasienio rinktinės 2022 metų veiklos rezultatų aptarime dalyvavo VSAT ir Varėnos pasienio rinktinės vadovybė, užkardų vadai, skyrių viršininkai ir vedėjai, rinktinės pareigūnai ir darbuotojai.

Renginyje taip pat dalyvavo Alytaus ir Marijampolės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų bei Lietuvos kariuomenės Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono atstovai, Lietuvoje dislokuoti Europos sienų ir pakrančių apsaugos agentūros FRONTEX pareigūnai.

Po rezultatų pristatymo už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą artėjančio Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – proga, pasieniečiams buvo įteikti VSAT vado apdovanojimai ir padėkos.

Šį pasieniečių renginį papuošė Leipalingio progimnazijos mokinių atliekami kūriniai. Trečios, ketvirtos ir penktos klasių mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Ramunės Žilienės, koncertinėje programoje atliko: „Mano Lietuva“ (muz. ir ž. R. Remeikienės), pjeses dūdelėms „Gerai nusiteikęs“ ir „Tercijų ritmas“ (iš D. Latvėnienės leidinio „Natuko dūdelė“), „Ukulelės daina“ (muz. ir ž. Jurgitos Turlienės) ir „Brangiausios spalvos“ (muz. ir ž. Kęstučio Vasiliausko).

Pasieniečių renginiui pasibaigus, visi gardžiavosi VSAT pareigūnų pagaminta pasienietiška koše.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės ir Leipalingio progimnazijos informaciją parengė Laura Jurgelevičiūtė ir Ramunė Žilienė