Į Leipalingį atvyko „Vitaminukas“

Įvykdę visus „IKI Sodinčius“ prekybos tinklo IKI socialinės atsakomybės projekto reikalavimus, jį laimėjome. Taigi  į mūsų kiemą jau atkeliavo didžiulis šiltnamis, kurį vaikai pavadino „Vitaminuku“. Šiltnamis atkeliavo ne tuščias, o su žeme, sėklomis, įranga ir sodinukais. Didžiuojamės, kad mūsų įstaigos vaikai patys pirmieji iš savivaldybės švietimo įstaigų gali džiaugtis tokia puikia dovana. Šiuo, vis labiau populiarėjančiu būdu, vaikai pamėgs daržoves nuo mažens, susidraugaus su sveika mityba, sužinos daržovės atsiradimo kelią. O svarbiausia – patys galės dalyvauti visame procese. Tuomet ir pačių užaugintos daržovės bus skanesnės.

„IKI Sodinčius“ projektas, stiprinantis vaikų draugystę su vaisiais ir daržovėmis, jau išugdė ne vieną daržininkystės ekspertą. Tikimės, kad tokiais ekspertais taps ir Leipalingio progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ mažieji.

Leipalingio progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ kiemą pasiekė didžiulis šiltnamis, kurį vaikai pavadino „Vitaminuku“/Leipalingio progimnazijos archyvo nuotrauka

Ernesta Švitrienė,
auklėtoja