Cukrinio diabeto klubo nariai pavasariu džiaugiasi sveikiau

Balandžio mėnesį Druskininkuose cukrinio diabeto klubas „Atgaja“ organizavo seminarą miesto gyventojams, svečiams ir klubo nariams apie sveiką mitybą. Gydytoja endokrinologė Rasa Koreivienė pateikė daug informacijos, kaip susidaryti sveiką valgiaraštį. Buvo pateikta informacija, kaip kiekvienam žmogui, pagal savo kūno masės indeksą, apskaičiuoti rekomenduojamą kalorijų skaičių – tai svarbus rodiklis, norint išlaikyti esamą normalų svorį ar atsikratyti papildomų kilogramų.


Gydytoja endokrinologė R. Koreivienė pateikė daug informacijos, kaip susidaryti sveiką valgiaraštį/Ingos Granatauskienės nuotrauka

Kiekvienas, net ir nesergantis cukriniu diabetu, privalo rūpintis savo sveikata ir neturėti viršsvorio. Tai labai aktualu, norint gerai jaustis, išvengti ligų ar geriau kontroliuoti jau esamas, siekiant išvengti komplikacijų. Gydytoja informavo apie rekomenduojamą maisto pasirinkimo piramidę, išsamiai išanalizavo visų organizmui reikiamų medžiagų naudą ir poveikį cukraus kiekio svyravimams kraujyje. Ji pabrėžė, kad gerai savijautai svarbu ir aktyvus gyvenimo būdas – derinant sveiką mitybą ir judėjimą, pasiekiama geriausių rezultatų.

Atnaujinę savo žinias, pavasariu džiaugiamės optimistiškai nusiteikę ir žadėdami sau kasdien maitintis sveikiau. Ir tik dėl brangiausio savo turto – sveikatos.

Druskininkų cukrinio diabeto klubo nariai dėkoja gydytojai už nuoširdų bendradarbiavimą ir pasidalijimą savo žiniomis. Kviečiame miesto gyventojus, sergančius cukriniu diabetu, dalyvauti klubo veikloje ir renginiuose. Įgydami daugiau žinių, bendraudami tarpusavyje, pasidalindami savo patirtimi, galime lengviau suprasti ligą ir ją kontroliuoti. Klubo „Atgaja“ misija yra siekti, kad Druskininkų krašte gerėtų cukriniu diabetu sergančių žmonių gyvenimas. Klubas organizuoja daug seminarų, narių susirinkimus, dalyvauja Diabeto asociacijos renginiuose. Tapus klubo nariu, visada galima greičiau sužinoti su liga susijusias naujienas, bei dalyvauti mokymo stovyklose.

Prisijunkite ir prie mūsų grupės socialiniame tinkle „Facebook“: Druskininkų miesto cukrinio diabeto klubas „Atgaja“. Klubo narių susirinkimai Druskininkų socialinių paslaugų centre, 2-ajame aukšte organizuojami kiekvieno mėnesio pirmąjį antradienį nuo 16 val.

Klubo pirmininkė – Jelena Šimonienė, tel.: 8 682 44585.

Inga Granatauskienė