Gimnazistai Druskininkų senoliams dovanojo kalėdinį stebuklą

Šventiniu laikotarpiu Druskininkų „Ryto“ gimnazija jau penktus metus iš eilės vykdė gražią kalėdinę akciją, skirtą paremti patiems vyriausiems miesto seneliams. Prieš pat žiemos atostogas gimnazijos koridoriai maloniai pakvipo imbieriniais sausainiais. Gimnazijos mokiniai ir mokytoja Edita Nevulienė-Nemunaitienė, susibūrę jaukiame technologijų kabinete, su meile minkė tešlą, lipdė, kepė, dekoravo, pakavo kalėdinius sausainius. Baigusios sausainių pakavimo darbus, devynios 2a klasės mokinės – Dorotėja Dyburytė, Augustė Miliauskaitė, Urtė Žėkaitė, Emilija Dailydaitė, Ugnė Bunevičiūtė, Ilma Bulotaitė, Ugnė Svioklaitė, Indrė Maračinskaitė ir Julia Buraja – ėmėsi iniciatyvos sausainius parduoti, užsukant į įvairias įmones arba tiesiog gatvėje. Merginos apsilankė Druskininkų savivaldybėje, Policijos komisariate, „Draugystės sanatorijoje“, Deklaracijų centre ir dar daugelyje kitų įmonių, kavinių bei parduotuvių.

Surinktą pinigų sumą ir rankų darbo dovanėles merginos, lydimos mokytojos Editos, Trijų Karalių proga nunešė seneliams į namus.

Senoliai mus sutiko labai šiltai ir maloniai: graudinosi, dėkojo, dosniai vaišino, sakė laukę visą žiemą. Jiems ši akcija – lyg kalėdinis stebuklas.

Nuoširdžiai dėkojame mylimai mokytojai Editai už gražią iniciatyvą ir gerumą. Taip pat su pagarba prisimename gerbiamą šviesios atminties mokyklos mokytoją Rytę Bolienę, taip pat šios gražios akcijos iniciatorę. Druskininkų „Ryto“ gimnazijos bendruomenė, o ypač mes, sausainius pardavinėjusios merginos, dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos ir padėjusiems seneliams dovanoti ne tik piniginę sumą, bet ir rūpestį, šilumą bei šypsenas. Jiems tai reiškia labai daug.

Šventiniu laikotarpiu Druskininkų „Ryto“ gimnazija jau penktus metus iš eilės vykdė gražią kalėdinę akciją, skirtą paremti patiems vyriausiems miesto seneliams/ „Ryto“ gimnazijos archyvo nuotraukos

Dorotėja Dyburytė,
„Ryto“ gimnazijos 2a klasės mokinė