VšĮ Druskininkų PSPC siūlo darbą

Bendrosios praktikos slaugytojai (-ui). Reikalavimai darbuotojui: galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo licencija; dėmesingumas ir paslaugumas pacientams; gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje, orientacija į pacientus ir jų aptarnavimo kokybę. Siūlome: įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje; visas socialines garantijas; motyvuojantį atlyginimą; darbą 1 etato darbo krūviu.

Slaugytojo padėjėjai (-ui). Reikalavimai darbuotojui: turėti slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją ir pažymėjimą; dėmesingumas ir paslaugumas pacientams; gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje, orientacija į pacientus ir jų aptarnavimo kokybę. Siūlome: įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje; visas socialines garantijas; motyvuojantį atlyginimą; darbą 1 etato darbo krūviu.

Kineziterapeutui (-ei): reikalingas specialistas (-ė), vykstantis į paciento namus teikti ambulatorines slaugos paslaugas namuose. Reikalavimai darbuotojui: įgyta kineziterapeuto profesinė kvalifikacija; gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje, orientacija į pacientus ir jų aptarnavimo kokybę.

Siūlome: įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje; visas socialines garantijas; motyvuojantį atlyginimą; darbą 1 etato darbo krūviu.

Gyvenimo aprašymus (CV) siųsti el. paštu info@dpspc.lt