Paminėjome Tarptautinę antikorupcijos dieną

Gruodžio 9-ąją buvo minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ta proga „Atgimimo“ mokykloje visą savaitę įvairias veiklas organizavo bibliotekos vedėja Gabrielė Gudaitienė ir Mokinių tarybos kuratorė Valė Šmitienė.

Nors mokymas 5-8 kl. vyksta nuotoliniu būdu, mokiniai buvo labai aktyvūs. Vadovaujami klasių auklėtojų, jie piešė ir siuntė piešinius, kūrė animaciją, diskutavo, aptarinėjo vaizdo klipuose stebėtas situacijas.

3 A klasės mokiniai, padedami mokytojų, sukūrė filmuką „Mums tai svarbu“/„Atgimimo“ mokyklos archyvo nuotrauka

Šios intensyvios savaitės metu 3 A klasės mokiniai, padedami mokytojų, sukūrė filmuką „Mums tai svarbu“, mokyklos Mokinių taryba pristatė animaciją „Labirintas“, 5-8 klasių auklėtojai vedė valandėles antikorupcine tema, kartu su mokiniais peržiūrėjo filmus ir įtraukė vaikus į aktyvias diskusijas. Mokėmės gyventi švarioje ir atsakingoje visuomenėje.

Šeštokai bandė atspėti, kuris žymus asmuo pirmas ėmėsi bausti korumpuotus asmenis. Pasirodo, tai buvo Napoleonas, dar 1810 m. ėmęs daryti tvarką savo šalyje. 6 B klasės mokiniai padarė išvadą – „Paėmęs kyšį arba jį davęs, sugadini visuomenę, teisingumą, patį žmogų“.

„Atgimimo“ mokyklos informacija