Laimėjimas „Telia“ loterijoje maloniai pradžiugino druskininkiečio šeimą

Kartais būna taip, jog prieš šventes gauni labai vertingų dovanų, kurių visai nesitikėjai. Taip atsitiko druskininkiečiui Donatui Martūnui, kuris visai neseniai laimėjo įspūdingus prizus bendrovės „Telia“ surengtame žaidime. Šis laimėjimas suteikė daug džiaugsmo Donato šeimai ir prisidėjo prie šventinės nuotaikos sukūrimo.

Nepatikėjo pranešimu apie laimėjimą

Žurnalistams Donatas pasakojo, jog rudens pabaigoje apsilankė „Telia“ salone, nes nusprendė įsigyti naują nešiojamąjį kompiuterį ir pratęsti „Telia“ paslaugų sutartį. Jis teigė, jog apie bendrovės organizuojamą žaidimą jis nieko nežinojęs.

„Vieną dieną man paskambino mergina ir pranešė, jog laimėjau „Telia“ žaidime. Kadangi buvau susidūręs su įvairiais  telefoniniais pranešimais, kurie retkarčiais praneša apie tariamus  laimėjimus, iškart pasiskambinau į „Telia“ ir paklausiau, ar tikrai galėjau laimėti prizą. Kadangi burtų traukimas, atrenkant „Telia“ žaidimo laimėtojus, buvo ką tik įvykęs, man tiksliai negalėjo atsakyti, ar tikrai esu laimėtojas. Tačiau netrukus paskambino iš „Telia“  ir patvirtino, jog esu tarp  laimėtojų“, — pasakojo Donatas.

Ar jam tai buvo netikėta?  Donatas pripažino, jog  tikrai to nesitikėjo.

 „Girdėdavau apie įvairias loterijas, prizus, bet iki šiol nebuvau su tuo susidūręs, atvirai sakant, turėdavau abejonių, ar  iš tikro, kas nors laimi, ar gauna prizus. Kai gavau prizus, buvau maloniai nudžiugintas. Prizai net keturi, tikrai solidūs, trijų tūkstančių eurų vertės“, – dalijosi savo įspūdžiais druskininkietis.

Paklaustas, kas labiausiai iš tų keturių prizųjį  labiausiai nudžiugino, Donatas nedvejodamas atsakė, jog smagiausia buvo tarp prizų surasti išmanųjį mobilųjį „obuoliuko“ telefoną.

„Esu didelis „iPhone“ mėgėjas, kiekvienąkart, kai galiu, įsigiju naują šio gamintojo telefono modelį. Šiemet nepavyko atnaujinti telefono, tai „Telia“ laimėtas mobilusis man buvo pati geriausia dovana. Jie išpildė mano svajonę – turėti naują telefoną“, – kalbėjo druskininkietis.

Televizoriaus laukia erdvi svetainė

Kalbėdamas apie kitas žaidimo dovanas, ponas Donatas sakė, jog nudžiugino ir didžiulis – 165 cm įstrižainės – televizorius, bet jo įjungimo premjera nukeliama šiek tiek vėlesniam laikui.

„Turime bute du televizorius, jie – mažesnės įstrižainės. Laimėtas televizorius – milžiniško ekrano, jis bute per didelis. Tačiau visai netrukus ketiname iš buto persikeltį į nuosavą namą, todėl erdvioje namo svetainėje jau numatyta vieta ir naujajam televizoriui“, – pasakojo Donatas.

Pasidomėjus, kada numatytos įkurtuvės naujame šeimos name, Donatas nesiryžo nurodyti tikslios datos.

Kadangi jis pats yra statybininkas, namą stato ir įrenginėja pats, tai prognozavo, jog visi darbai turėtų būti užbaigti per dvi ar tris savaites, tačiau nebuvo tikras, ar Naujuosius metus šeima sutiks po nauju stogu.

Robotui bute nėra vietos

Persikėlimo į naująjį būstą laikinai palauks ir modernus siurblys – robotas, kuris taip pat buvo tarp šiame žaidime laimėtų prizų. Donato teigimu, modernus įrenginys tikrai palengvins šeimos buitį ir bus labai naudingas.

„Tai irgi puikus daiktas, tik bute jam nėra vietos kur įsisukti, todėl darbo šiam įrenginiui duosime, kai įsikelsime į namą. Ten – didelės erdvės, bus puikus pagalbininkas“, – kalbėjo laimingas druskininkietis.

Pasidomėjus, kaip Donato šeima planuoja panaudoti laimėtą žaidimų konsolę, sužinojome, jog Martūnų šeimoje auga trys mažamečiai vaikai, kurie mėgsta žaisti, naudodamiesi „Play Station“.

Šiuo metu vaikai turi tokio tipo įrenginį, tačiau jis yra seno modelio, todėl naujasis aparatas bus naudingas, nes vaikams bus smagiau žaisti modernesniu įrenginiu.

„Visa mūsų šeima yra gerai įvaldžiusi naująsias technologijas, todėl visi šio laimėjimo prizai – mums didelis džiaugsmas ir puikios nuotaikos pliūpsnis, artėjant svarbiausioms metų šventėms. Tai – tikras Kalėdų stebuklas“, – sakė Donatas.

Užsakymo Nr. MDR-285-03