Svarbi žinia medikams: išskirtinė galimybė nemokamai pasinaudoti Druskininkų teikiamomis paslaugomis

Kviečiame Druskininkų savivaldybės medikus bei medikus iš visos Lietuvos rudens atostogų metu pasinaudoti valstybės kompensacija pasirinktoms turizmo paslaugoms, išnaudoti Druskininkų kurorto privalumus ir nemokamai mėgautis šiame kurorte teikiamomis paslaugomis.

Ruduo Druskininkuose – ypatingai gražus metas, kai galima pasimėgauti gausybe procedūrų, pasidžiaugti čia esančios gamtos grožiu ir spalvomis, rugsėjo mėnesį laukia ir tradiciniai turizmo gurmanų renginiai.

Mažinant COVID-19 sukeltas pasekmes, Valstybė atsižvelgė ir į pirmose kovos su pandemija gretose jau daugiau kaip keturis mėnesius esančius medikus – LR Ekonomikos ir inovacijų ministras pasirašė įsakymą, kuriuo gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams ir akušeriams skirta 200 eurų kompensacija turizmo paslaugoms Lietuvoje.

„Tai išskirtinė galimybė ir mūsų vietiniams, ir visos Lietuvos medikams pasinaudoti Druskininkų teikiamomis paslaugomis ir procedūromis. Druskininkų apgyvendinimo, sveikatinimo ir SPA paslaugas teikiančios įstaigos jau rengia specialius paslaugų paketus medikams ir išskirtinius nuolaidų pasiūlymus medikų šeimos nariams. Iki rudens – dar nemažai laiko, todėl kviečiu visus medikus pasirūpinti savo sveikata ir emocine savijauta bei suplanuoti rudens atostogas Druskininkuose“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Pasinaudoti valstybės skirta kompensacija turizmo paslaugoms medikai galės tris mėnesius, rugsėjo 1 – lapkričio 30 dienomis.

Minėtos lėšos bus mokamos pasirinktų turizmo paslaugų teikėjams. Ši suma į dalis neskaidoma, o jei turizmo paslauga brangesnė nei 200 eurų, skirtumą padengia paslaugos pirkėjas.

Norint pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turi kreiptis į pasirinktą turizmo paslaugų teikėją ir pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją.

Turizmo paslaugoms skirtus 200 eurų bus galima panaudoti pasirinktų valstybės patvirtintų įstaigų sąraše esančių įstaigų teikiamoms paslaugoms ir procedūroms.

Įstaigų sąrašus galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėjewww.druskininkusavivaldybe.lt

Druskininkų savivaldybės bei visos Lietuvos medikai rudens atostogų metu raginami pasinaudoti valstybės kompensacija pasirinktoms turizmo paslaugoms, išnaudoti Druskininkų kurorto privalumus ir nemokamai mėgautis šiame kurorte teikiamomis paslaugomis/Gydyklų archyvo nuotrauka