Masažuotojas Audrius Buzas: „Masažas – mano gyvenimo misija ir didžiausia prasmė“

Audrius Buzas – jaunas gydomojo masažo specialistas, turintis ilgametę masažuotojo darbo patirtį sveikatinimo įstaigose, apdovanotas sugebėjimu intuityviai pajausti kūno pokyčius, veiksmingai atrasti skausmo priežastį ir ją pašalinti. Vyras turi regos negalią – įgimtą silpnaregystę, bet yra įsitikinęs, kad gyvenimo išbandymai grūdina ir priverčia judėti į priekį. O daugiausia džiaugsmo Audriui suteikia žinojimas, kad po jo atliktų masažų daugėja laimingų ir, svarbiausia, sveikesnių žmonių.

„Masažas – mano hobis, gyvenimo būdas ir didžiausia prasmė. Tai – pati seniausia gydymo priemonė. Gera žmonėms padėti, savo rankomis prisidėti prie skausmų sumažėjimo ar visiško išgijimo. Masažuotojo profesiją atradau beveik atsitiktinai. Prigimtinis noras padėti žmonėms, kovojantiems su stipriais skausmais, paskatino mane įstoti į Šiaulių valstybinę kolegiją, studijuoti ir analizuoti gydomuosius, sportinius masažus. Norėjau įgyti vis daugiau medicinos, masažo žinių, tad važiavau į seminarus, konferencijas, gydomuosius masažus ir jų technikas išbandžiau savo kūnu. Mano profesiniame kelyje sutikti profesionalūs medikai, medicinos darbuotojai, masažuotojai suteikė daug žinių, praktinių ir teorinių įgūdžių, tai kryptingai mane paskatino tapti savo srities profesionalu. Dėkoju Dievui ir likimui, kad esu šiame kelyje, gydomasis masažas, padedantis pacientams, – mano gyvenimo misija“, – mintimis dalijosi A. Buzas.

Anot masažuotojo, žmones kamuoja įvairios problemos: vargina stiprūs kūno skausmai, kai net stipriausi nuskausminamieji vaistai negelbsti, kasdienis stresas, antsvoris, raumenų atrofija. Rankomis vyras atlieka gydomuosius, klasikinius, sportinius masažus, juos yra patobulinęs ir pritaikęs individualiems atvejams. Patobulinta senoji klasika – Audrius gydo per trigerinius taškus minkštąja manualine terapija. Vyro atliekamas sportinis masažas silpnus raumenis stiprina, pertemptus kietus – atpalaiduoja. Toks yra jo masažų tikslas. Įprasta kurso trukmė – 3-5 dienos.

„Geras masažuotojas turi atitinkamai fiziškai atidirbti, gydant pacientą, palaikyti jį emociškai, įkrauti. Gydomųjų, sportinių masažų masažuotojas turi būti visapusiškai išsilavinęs, kad galėtų patarti sporto bei medicinos klausimais. Viena, kai žmogus nueina į SPA centrą, kuriame jam atliekamas atpalaiduojamasis, aromaterapinis ar ajurvedinis masažas, kuris padeda atsipalaiduoti, pagerina žmogaus nuotaiką, sukelia geras emocijas. Kita, kai reikia parinkti tikslinę metodiką ir gydyti pacientą, pašalinti skausmo priežastis – čia lengvų masažuojamųjų judesių nepakanka, o klaidų būti negali. Masažas turi būti tikslus, metodinis, žinoma, gana skausmingas. Tačiau jau po kelių procedūrų kūnas sveiksta, skausmas mažėja ir net visiškai išnyksta. Po tokio masažo bus juntama gyvenimo pilnatvė – juk, kai nejaučiame skausmo, viskas tarsi nušvinta gražiausiomis spalvomis“, – pasakojo pašnekovas.

Patyręs masažo specialistas prisiminė, kad jo praktikoje buvo ypatingai sunkių atvejų, pacientų, kurie kentė kasdienius, labai stiprius skausmus. Bet po Audriaus atliktų procedūrų ciklo jam buvo gera jausti šypsenas pasveikusiųjų veiduose. Jo žodžiais, tai atperka viską. Masažas turi būti atliekamas bent 30 minučių, kad būtų galima nuraminti skausmo šaltinį nugaros ar kojų srityse. Po to taikomas procedūrų ciklas – kiekvienam pacientui individualiai.

„Kai pacientas nebejaučia jokio skausmo, lieka tik malonumas – mano rezultatas pasiektas, skausmo priežastis – išgydyta. Jeigu yra stuburo lūžis ar lūžiai, išvaržos, žinoma, turi būti praėjęs tam tikras gijimo laikotarpis, po kurio iškart pradedu dirbti su pacientu. Masažo metu gerėja limfos, raumenų darbas, kraujo cirkuliacija, normalizuojasi kraujo spaudimas, rimtos problemos iškeliamos į paviršių, dingsta stiprūs skausmai. Intensyviai sportuojantiems nuslopinami raumenų skausmai. Laiku pradėjus gydymą, galima sustabdyti net tokių patologijų, kaip šleivapadystė, vystymąsi“, – savo patirtimi dalijosi masažuotojas Audrius.

Masažuotojas A. Buzas ragina, kad žmonės kuo daugiau judėtų, pagal savo fizines galimybes sportuotų, reguliariai mankštintųsi. Ir pas masažuotoją lankytųsi net ir profilaktiškai, nes tai – tikslinga skausmų profilaktika.

Daugiausia džiaugsmo Audriui Buzui suteikia žinojimas, kad po jo atliktų masažų daugėja laimingų ir, svarbiausia, sveikesnių žmonių/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Užsiregistruoti pas gydomųjų, sportinių masažų specialistą, masažuotoją Audrių galima  tel. 8 679 04883 arba susisiekti „Facebook“ paskyroje „Gydomieji Sportiniai Masažai Druskininkuose“

Užsakymo Nr.: MDR-232-001