Inovatyvus ir nematomas dantų tiesinimas kapomis „Šypsenos akademijoje“ – arti Jūsų namų ir su išskirtiniu pasiūlymu druskininkiečiams!

IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI GYDYMO PLANO SUDARYMUI, DANTŲ TIESINIMO KAPOMS
IR IŠSIMOKĖJIMO BE PABRANGIMO GALIMYBĖS!

Kiekvienas sutiksite, kad sveika ir graži šypsena yra mūsų pasitikėjimo savimi atspindys. Tačiau esame įpratę manyti, kad dantų tiesinimas – daug diskomforto kelianti ir ilga kelionė lygios šypsenos link. Iš nešiojančių breketus žmonių girdėjome apie skausmingus ir dažnus vizitus pas odontologą, taip pat apie breketų keliamus nepatogumus. Pasitelkus skaitmenines technologijas ir inovatyvius sprendimus, šiandien dantų tiesinimas gali būti nematomas ir nekeliantis diskomforto, o rezultatas – efektyvus. Šiame straipsnyje pristatysime Jums dantų tiesinimo kapomis galimybes ir eigą „Šypsenos akademijoje“. Taip pat sužinosite ir apie išskirtinį pasiūlymą būtent Druskininkų miesto gyventojams – 60 proc. nuolaidą reikalingiems tyrimams ir net 30 proc. nuolaidą dantų tiesinimo kapoms!

Kodėl reikalingas dantų tiesinimas?

Netaisyklingas sąkandis gali turėti įtakos sveikatos sutrikimams, pavyzdžiui, galvos ar žandikaulio skausmo atsiradimui. Kreivi dantys gali apsunkinti kramtymo, kalbėjimo funkcijas, padidinti ėduonies susidarymo riziką. Kreivi ar netaisyklingai išdygę dantys ir sąkandžio problemos yra vienos dažniausių priežasčių, slopinančių pasitikėjimą, todėl imama gėdytis savo šypsenos ir vengiama plačiai šypsotis. Dantų tiesinimas kapomis atliekamas tiek vaikams, tiek suaugusiems, o amžiaus apribojimų šiam metodui praktiškai nėra – sveiką ir gražią šypseną gali turėti visi!

Dantų tiesinimas kapomis atliekamas ir vaikams, ir suaugusiems.

Kuo ypatingas dantų tiesinimo kapomis metodas?

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – šiuolaikiškiausias ir aplinkinių nepastebimas ortodontinis gydymas, kurį pasirinkus dažniausiai prireiks vos 5-6 vizitų odontologijos klinikoje! Tokio mažo kiekio vizitų užtenka todėl, kad pasitelkiami pažangiausi skaitmeniniai tyrimai, leidžiantys specialistams įvertinti paciento dantų būklę, sudaryti ir stebėti tiesinimo procesą nuotoliniu būdu. Šis dantų tiesinimo metodas puikiai tinka ir pacientams, gyvenantiems arba dažnai keliaujantiems užsienyje, ar dėl įvairių priežasčių negalintiems dažnai atvykti į odontologijos kliniką.

Dantų tiesinimo kapos yra pagamintos iš skaidrios medžiagos, todėl aplinkiniai jų nepastebi. Esant poreikiui, kapas galima išsiimti, todėl svarbiais momentais galėsite nevaržomai šypsotis ir net pamiršite apie dantų tiesinimo procesą. Pasirinkus šį dantų tiesinimo metodą, galėsite be baimės mėgautis mėgstamu maistu. Paprasčiausiai valgymo metu dantų tiesinimo kapas reikia išsiimti.

Dantų tiesinimo kapų priežiūra yra itin paprasta – valantis dantis, jas reikia išsiimti, išvalyti minkštu dantų šepetėliu ir nuplauti vandeniu. Žinoma, siekiant sėkmingo rezultato, bet kuris ortodontinis gydymas reikalauja dantų higienos disciplinos, o profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent 3-4 kartus per metus.

Dantų tiesinimo kapos nesukelia jokių alergijų, todėl tai yra puikus pasirinkimas alergiją metalų lydiniams turintiems pacientams. Dantų tiesinimo kapos tinka ir vaikams.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – aplinkinių nepastebimas gydymas.

Kokias problemas sprendžia dantų tiesinimas kapomis?

Dantų tiesinimas kapomis sprendžia visas įprastas ortodontines problemas: netaisyklingą sąkandį, dantų rotaciją, susigrūdusius dantis, neproporcingus dantų tarpelius bei kitas neharmoningo dantų lanko problemas. Dažnai ortodontinis gydymas kombinuojamas kartu su kitais gydymo metodais, tokiais kaip: dantų estetika, dantų protezavimas, implantavimas ar net ortognatinis gydymas.

Kodėl dantų tiesinimą kapomis verta rinktis „Šypsenos akademijoje“?

Nereikės laukti eilėse – suburta gausi profesionalių specialistų komanda, atlikusi nuodugnius skaitmeninius tyrimus ir pasitelkusi pažangiausias technologijas, užtikrins, kad būtų taupomas pacientų laikas ir nereikėtų jo švaistyti dažniems vizitams odontologijos klinikoje.

Užtikriname lanksčius mokėjimo būdus, kad kelionė svajonių šypsenos link nekeltų jokio, net ir finansinio diskomforto. Pacientams suteikiama galimybė už dantų tiesinimą kapomis išsimokėti net per 36 mėnesius be jokio pabrangimo!

Pacientams suteikiama galimybė už dantų tiesinimą kapomis išsimokėti net per 36 mėnesius be jokio pabrangimo!

Kokia bus dantų tiesinimo kapomis eiga?

Tiksli gydymo trukmė priklauso nuo individualaus atvejo sudėtingumo. Tačiau vidutiniškai dantų tiesinimas kapomis trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Pirmiausia pacientus kviečiame apsilankyti „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikoje Druskininkuose, kur konsultacijos metu susipažinsite su gydymo priežiūros specialiste Birute Kazakevičiūte. Ji išklausys Jūsų lūkesčius, papasakos apie dantų tiesinimą kapomis ir užregistruos reikalingiems ortodontiniams tyrimams. Šie tyrimai bus atliekami Jums patogiausioje „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikoje Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Vizito metu gydymo priežiūros specialistė Birutė Jums įteiks dovaną – išskirtinę nuolaidų kortelę, kuri reikalingiems tyrimams suteiks net 60 proc. nuolaidą. Ši 250 eurų vertės kortelė Jums taip pat suteiks galimybę pasinaudoti ir kitomis reikalingomis odontologinėmis paslaugomis su išskirtinėmis nuolaidomis.

Atlikus tyrimus, gydytojas ortodontas išsamiai juos įvertins ir parengs dantų tiesinimo planą. Visas tolimesnis gydymo procesas vyks Druskininkų „Šypsenos akademijoje“. Kito vizito metu gydymo priežiūros specialistė B. Kazakevičiūtė Jums pristatys ne tik visą būsimo gydymo eigą, trukmę ir kainą, bet ir dantų tiesinimo plano vizualizaciją – pamatysite, kaip Jūsų šypsena keisis viso gydymo metu ir kaip atrodys galutinis rezultatas!

Vėliau iš pasirinktų gamintojų bus užsakomos dantų tiesinimo kapos. Pagaminus kapas, gydymo priežiūros specialistė Jums suteiks visą reikalingą informaciją, kaip reikės keisti ir prižiūrėti dantų tiesinimo kapas. Gydymas bus tęsiamas savarankiškai iki numatyto vizito dantų tiesinimo procesui įvertinti. Tokie vizitai atliekami maždaug kas 3-4 mėnesius, o jų kiekis priklauso nuo individualaus atvejo.

Viskas – kelionė link tobulos šypsenos jau beveik baigta! Baigus nešioti dantų tiesinimo kapas, prieš uždedant retencinę kapą, rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Retencinė, dar kitaip vadinama palaikomoji kapa, baigus dantų tiesinimą pacientui reikalinga tam, kad dantys išliktų reikiamoje pozicijoje. Galiausiai Jums bus suteikiama informacija apie tolimesnę dantų priežiūrą ir profilaktinius vizitus po atlikto gydymo. Visi šie vizitai atliekami šalia Jūsų – „Šypsenos akademijoje“ Druskininkuose!

PIRMOJO vizito metu gydymo priežiūros specialistė Birutė Jums įteiks dovaną – 250 eurų vertės kortelę!

Geriausias laikas pradėti savo kelionę tobulos šypsenos link – dabar!

Drąsiai šypsokitės, nevaržomai kalbėkite, neribokite savo įpročių ir mėgaukitės mėgstamu maistu. Visa tai tapo įmanoma, pasitelkiant patį pažangiausią dantų tiesinimo metodą kapomis ir nuo šiol arčiau Jūsų namų. Tik lapkričio mėnesį taikoma išskirtinė nuolaida – dantų tiesinimo kapoms „AirNivol“ suteikiama net 30 proc. nuolaida!

Registruokitės susitikimui su specialiste Birute Kazakevičiūte jau dabar ir pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu žengti pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link. Daugiau informacijos apie dantų tiesinimo metodą ir registraciją vizitui rasite, apsilankę www.sypsenosakademija.lt arba paskambinę
tel. +370 658 50 252. „Šypsenos akademija“ Druskininkuose yra įsikūrusi adresu K. Dineikos g. 1, SPA Vilnius Druskininkai.

Tik lapkričio mėnesį taikoma išskirtinė nuolaida – dantų tiesinimo kapoms „AirNivol“ suteikiama net 30 proc. nuolaida!

Užsakymo Nr. MDR-379-01