Egliečių žiemos šventė

Kai didžiosios žiemos šventės po truputį gula užmarštin, darbų sūkurys rimsta, o gyvenimo ritmas nors šiek tiek sulėtėja, „Eglės sanatorijos“ darbuotojai skuba į įmonės organizuojamą kasmetinę Žiemos šventę. Šiais metais į vieną, bendrą būrį ji subūrė visus sanatorijos darbuotojus, kasdien besidarbuojančius Druskininkuose arba Birštone. Kadangi įmonėje dirba kiek mažiau nei 1000 darbuotojų, išsibarsčiusių po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius, šventę rengti pasirinkta pusiaukelėje tarp Druskininkų ir Birštono – Alytuje. Taigi sausio 9 dieną Alytaus kultūros centro pagrindinis įėjimas pasidabino raudonu kilimu ir nušvito laužo liepsnų šviesa.

Praėjusiųjų metų apžvalga

Oficialiąją vakaro dalį pažymėjo ir ypatingą šokį egliečiams padovanojo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto primarijus Nerijus Juška. Netrukus po to renginio vedėjas Rolandas Vilkončius gausiomis ovacijomis ragino pasitikti generalinį įmonės direktorių Artūrą Saldą: „Smagu jus pasveikinti čia taip gausiai susirinkusius. Praėjusieji metai mums buvo tikrai dideli ir sėkmingi. Ši šventė skirta pažymėti, pagerbti ir pasidžiaugti tais žmonėmis, kurie ir pasiekė visus šių metų sanatorijos rekordus, kurie padarė, kad „Eglės sanatorija“ veiktų sėkmingai. Tai esate jūs – egliečiai, „Eglės sanatorijos“ darbuotojai. Ši šventė yra jums ir apie jus.“

2019 metai įmonei tikrai svarbūs – „Eglės sanatorija“ išsigrynino ir pasitvirtino šešias įmonės vertybes, kuriomis, bendru darbuotojų sutarimu, siekiama vadovautis kasdieniame darbe. Kodėl šešios? Pirmiausia todėl, kad būtent šios vertybės sulaukė daugiausiai taip arba buvo išskirtos, kaip būtinos. Antra – skaičius šeši simbolizuoja harmoniją, tobulumą ir išbaigtumą. „Eglės sanatorija“ visa savo veikla yra „apie žmogų“, o kaip tik žmogus turi šešias kūno dalis: galvą, liemenį, dvi rankas ir dvi kojas.

„Eglės sanatorijos“ vertybės: atsakingumas, dėmesys klientui, kolegiškumas, pagarba žmogui, sveikata ir tobulėjimas.

Įvertinimas įmonės geriausiems

„Išrinkti geriausius metų darbuotojus su kiekvienais metais tampa vis sunkiau. Įmonėje tikrai labai daug puikių specialistų, tad, kai reikia bemaž iš 1000 išrinkti metų darbuotojus, pasidaro sudėtinga. Žvelgiant iš šalies, atrodo, kad geriausiųjų labai daug“, – sakė įmonės direktorius.

„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose padalinio metų darbuotojais išrinkti: Procedūrų registravimo skyriaus vyr. procedūrų registratorė Judita Kuncaitytė, IT skyriaus silpnų srovių specialistas Laimonas Mancevičius, Finansų ir apskaitos skyriaus buhalterė Milda Kavolynienė, Maitinimo padalinio vyr. administratorė Sandra Būdelytė, Kineziterapijos skyriaus kineziterapeutas Justinas Radzevičius, Sveikatinimo ir gydymo procedūrų skyriaus slaugos ir masažo skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Reda Balčiūnienė, Ūkio padalinio santechnikas Dalius Skliutas, Švaros padalinio vyr. skalbinių keitėja Jūratė Klimašauskienė, Klientų registravimo skyriaus vyr. registratorė Marija Bingelytė, Verslo plėtros padalinio asistentas Martynas Antanavičius, Medicininės reabilitacijos skyriaus FMR gydytoja-refleksoterapeutė Eugenija Kemežienė, Personalo skyriaus ŽI specialistė Agnė Bilinskaitė, Rinkodaros ir komunikacijos padalinio marketingo projektų vadovas Rolandas Masiulis, Laisvalaikio skyriaus laisvalaikio projektų vadovas Mantas Micevičius, Pardavimų padalinio vyr. pardavimų vadybininkė Vaiva Dirsienė. Visos „Eglės sanatorijos“ Druskininkuose metų darbuotoja išrinkta vyr. skalbinių keitėja Jūratė Klimašauskienė. Išrinkti geriausieji metų darbuotojai apdovanoti ne tik aplodismentais, kolegų šypsenomis, sveikinimais ir nuoširdžiu palaikymu, jiems suteikiama ir piniginė premija.

„Įmonėje visuomet stebime klientų atsiliepimus. Iš anketų matome, ką klientai galvoja ne tik apie mūsų sanatoriją bendrai, bet ir apie pačius darbuotojus, apie tuos, kurie jų manymu pranoko lūkesčius, fantastiškai gerai atliko savo darbą ir dar daugiau. Įmonė apdovanoja darbuotojus, kurie surinko daugiausia paminėjimų 2019 metais: kai kurie vardai ir pavardės yra paminėti net kelis šimtus kartų“, – džiaugėsi A. Salda.

Klientų mylimiausiais darbuotojais „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose tapo: FMR gydytojos Kazė Dijokienė, Janina Sadeckienė, Virginija Kuzminskienė, Edita Kondratienė, FMR gydytoja-refleksoterapeutė Eugenija Kemežienė, FMR gydytojas Vadym Symonenko, FMR gydytojas ir skyriaus vedėjas Karolis Kulakauskas, FMR gydytoja ir skyriaus vedėja Salvinija Buteikienė, kineziterapeutai Justinas Radzevičius, Stanislav Lukošius, kineziterapeutė Jolita Kvaraciejienė, vyr. kineziterapeutės Rūta Maižiešiūtė ir Algimantė Radzevičienė, masažuotojas Vadzim Pavachka, masažuotoja Edita Ridulienė, procedūrų registratorius Karolis Virkutis, procedūrų registratorė Živilė Dailydaitė, slaugytojos padėjėja Agota Rasimavičienė, bendrosios praktikos slaugytoja Dalė Balkuvienė ir ergoterapeutė Jurgita Matulevičienė.

„Kiekvienais metais, renkant metų vadovą, kartelė kyla vis aukštyn. Šiais metais rinkimų procesas buvo išties audringas ir ilgas, prireikė net kelių balsavimo etapų“, – komentavo A. Salda. Įmonėje geriausiu metų vadovu tapo Pardavimų vadovė Viltė Liaugodienė, kuri vadovauja ir IT skyriui bei registratūroms.

Apdovanojus visus 2019 metų darbuotojus ir taip džiugia nata užbaigus oficialiąją šventės dalį, egliečiai skubėjo tęsti Žiemos šventę drauge su Katažina Zvonkuviene, Deividu Zvonkumi ir Stano.

„Eglės sanatorijos“ darbuotojus kasmet į bendrą būrį sukviečia įmonės organizuojamos kasmetės Žiemos šventės/„Eglės sanatorijos“ archyvo nuotrauka

„Eglės sanatorijos“ informacija