Puikus masažuotojų pasirodymas respublikiniame konkurse „Masažuotojas 2019“

Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialo masažo specialybės mokiniai Vytautas Vaikšnoras ir Gitana Pangonienė, lydimi profesijos mokytojų Linutės Radvilavičienės ir Tado Stonkaus, dalyvavo Zarasuose šio miesto profesinės mokyklos organizuotame respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Masažuotojas 2019“.

Masažo specialybės mokiniai G. Pangonienė ir V. Vaikšnoras, puikiai pasirodę teorinėje ir praktinėje dalyse, iškovojo II-ąją bei III-ąją vietas/Asmeninio archyvo nuotrauka

Ir teorinėje, ir praktinėje dalyse mūsų mokiniai pasirodė puikiai ir iškovojo II-ąją bei III-ąją vietas. Labai džiaugiamės, kad pastaraisiais metais, dalyvaudami respublikiniuose profesinio meistriškumo konkursuose Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ atstovai užima prizines vietas.

Mūsų įstaigoje masažuotojai rengiami nuo 2014 m. Šiais metais masažuotojų profesinę mokymo programą baigs jau V-oji laida. Kaip ir kiekvienais metais, sulaukiame įvairaus amžiaus žmonių, susidomėjusių masažuotojo specialybe. Visada smagu matyti mūsų absolventus, kurie dėl savo sritį išmanančių profesijos mokytojų atranda save, kaip masažuotojus, ir tampa savo srities profesionalais.

Studentus lydėjo profesijos mokytojai T. Stonkus ir L. Radvilavičienės/Asmeninio archyvo nuotrauka

Nuo 2019 m. pradėjome mokyti pagal naują sveikatos priežiūros srities programą – slaugytojo padėjėjo modulinę programą, įrengėme slaugytojo padėjėjo profesijos mokomąjį kabinetą.

Planuojama, kad 2020 metais pirmasis priėmimo į profesines mokyklas etapas bus organizuojamas jau nuo sausio pabaigos iki vasario vidurio, kad po pirmojo semestro mokslo aukštosiose mokyklose nebetęsiantys studentai galėtų iškart pradėti mokytis profesinio mokymo įstaigose, neprarasdami pusės metų.

Sulaukėme didelio susidomėjimo slaugytojo profesija, todėl jau per pirmąjį priėmimo etapą susidarys nauja slaugytojų padėjėjų grupė.

Susidomėjusius prašome kreiptis tel. 8 679 70770 arba el. paštu druskininkai@mczirmunai.lt

Daugiau informacijos www.mcdruskininkufilialas.lt

Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialo informacija