Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyrius bus atnaujintas dar šiemet

„Už galimybę sveikti linksmiau!“ – tokiu šūkiu šį pavasarį VšĮ „Druskininkų ligoninė“ ir judėjimas „Už Druskininkus“ kvietė druskininkiečius telktis bendram tikslui ir prisidėti prie Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyriaus atnaujinimo.

Žinia apie planuojamas permainas – interjero pakeitimą, palatų rekonstrukciją, žaidimų erdvės ir virtuvėlės įrengimą – sulaukė didelio druskininkiečių palaikymo. O birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, organizuotas šios paramos akcijos renginys parodė, kad druskininkiečių bendruomenė yra vieninga ir susitelkusi.

Liepos mėnesį pasibaigė viešųjų pirkimų procedūros, rugpjūčio mėnesį planuojama pasirašyti sutartį su viešuosius pirkimus laimėjusia ir Vaikų ligų skyriaus atnaujinimo darbus atliksiančia įmone.

Planuojama, kad Vaikų ligų skyriaus atnaujinimo darbai prasidės rugsėjo mėnesį ir bus baigti iki metų pabaigos.

Kol bus atliekami atnaujinimo darbai, Druskininkų ligoninėje vaikams skubią medicinos pagalbą pediatrai teiks suaugusiųjų priėmimo skyriuje, bus teikiamos vaikų dienos stacionaro ir stebėjimo paslaugos. Vaikams, patyrusiems traumas ar esant chirurginiams susirgimams, skubios medicinos pagalbos tvarka nesikeis.

Jau greitai mažieji Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyriaus pacientai džiaugsis neatpažįstamai pasikeitusia aplinka/Vaikų ligų skyriaus atnaujinimo vizualizacija

„Mano Druskininkai“ informacija