Ar santykiai gali pagerinti sveikatą?

Cottonbro studio iliustracija iš pexels.com

Intymus gyvenimas nėra svarbus visiems. Tiesa, dažnai juokaujama, kad intymių santykių svarbos nesureikšmina tie, kurie paprasčiausiai dar niekada nepajuto tikrų, atvirų santykių kokybės. Žinoma, nėra paprasta patirti tikrą meilę, tačiau įdėjus darbo, turint noro ir skiriant pastangų  – viskas yra įmanoma.

Gerina nuotaiką

Net ir mokslininkai yra patvirtinę, kad intymūs santykiai ir suartėjimas teigiamai veikia žmogaus psichiką. Pirmiausia – nuotaika yra kur kas geresnė, taip pat, dažnai kyla energijos antplūdis. Paprasčiausiai suartėjimo metu gaminasi laimės hormonas, kuris veikia mūsų psichiką labai panašiai kaip ir narkotinės medžiagos. Tačiau šiuo atveju – jos visiškai sveikos. Tiesa, lygiai taip pat gali sukelti malonią priklausomybę. Skirtumas, kad ji nesukelia neigiamų pasekmių.

Sveikatos gerinimo priemonė

Reguliarus suartėjimas su tuo pačiu partneriu, taip pat gali padėti išvengti ir įvairių ligų. Vyrams jis gali atitolinti potencijos problemas, moterims – palengvinti PMS arba menopauzės simptomus. Praturtinantys santykiai su palaikančiu partneriu net gali būti prevencinė priemonė nuo įvairiausių psichologinių ligų kaip, kad depresija, net ir pogimdyvinė.

Ką daryti jei esate vienišas?

Žinoma, kaip ir intymūs santykiai poroje, panašiai mūsų kūną veikia ir savarankiškas intymių poreikių patenkinimas. Tuo mėgautis galima įtraukus įvairias pagalbines priemones. Tai gali būti masturbatoriai, kurie skirti vyrams arba moterims, taip pat ir kiti žaisliukai, kurie tinka solo bei žaidimams poroje. Juos galite įsigyti https://prezervatyvai.net/fleshlight

Vieni mėgaujasi vienuma, o kiti būdami vieni pasijaučia vieniši. Jei vienatvė Jums neteikia džiaugsmo ir jaučiate, kad Jūsų fizinei ir psichinei būklei reikia santykio — neužsidarykite, ieškokite progų susipažinti ir atrasti savo sielos draugą / draugę, kuris galbūt taps gyvenimo antrąja puse.

Straipsnį parengė: prezervatyvai.net