„Druskininkų“ komandos pergalės atgaivino druskininkiečių meilę krepšiniui

Vos prieš dvejus metus susikūrusi krepšinio komanda „Druskininkai“ po daugelio metų sugrąžino druskininkiečių susidomėjimą krepšiniu ir džiugina savo sirgalius puikiais rezultatais. Visai neseniai Regionų krepšinio lygos „B“ divizione kovoję „Druskininkai“, įveikę ne vieną stiprią komandą, iškovojo teisę žaisti aukštesniajame – „A“ divizione.

Komandos vadovas Povilas Kibildis pasidžiaugė, kad prieš dvejus metus vien iš druskininkiečių suburta komanda jau sugebėjo pasiekė reikšmingų pergalių.

„Daug metų Druskininkuose nebuvo aukšto lygio krepšinio komandos, dabar mes tokią turime. Labai smagu, kad joje žaidžia tik mūsų miesto sportininkai, daugelis iš jų – šviesaus atminimo trenerio Sigito Šimkūno auklėtiniai“, – pasakojo P. Kibildis.

Pasakodamas apie kelią, kurį komanda šiemet nuėjo iki reikšmingos pergalės, P. Kibildis sakė, jog per turnyrą teko sužaisti 12 rungtynių namuose ir tiek pat išvykoje. „Druskininkai“ iškovojo 13 pergalių ir patyrė 11 pralaimėjimų. „B“ divizione yra du pogrupiai, kuriuose žaidžia 26 komandos.

„Ketvirtfinalyje laukė finalinio ketverto šeimininkai – Utenos „Juventus – Užpalių“ komanda. Prireikė net trejų rungtynių. Utenoje pralaimėjome 72:83, Druskininkuose laimėjome 83:73, o trečias – lemiamas – rungtynes po dviejų pratęsimų Utenoje laimėjome rezultatu 96:93.

Akimirkos iš komandos „Druskininkai“ gyvenimo / Asmeninio archyvo nuotraukos

Finalinis ketvertas surengtas Utenoje, pusfinalyje susitikome su „B“ pogrupio nugalėtoja Radviliškio krepšinio komanda. Po įtemptos kovos juos nugalėjome 91:84. Finale susitikome su Birštono krepšininkais, kurių pagrindą sudarė kauniečiai. Po permainingos kovos pralaimėjome 79:90, bet iškovojome sidabro medalius ir kelialapį į „A“ divizioną. Į simbolinį turnyro penketuką pateko net du druskininkiečiai – Darius Kibildis ir Justinas Žirlys“, – pasakojo komandos vadovas.

P. Kibildis džiaugėsi „Druskininkų“ komandos sirgaliais, kurie susibūrė į „Ultra fanai“ klubą. Jie lankosi visose komandos varžybose – ir Druskininkuose, ir kituose miestuose, nuoširdžiai palaiko komandą.

„Mes vežamės sirgalius į rungtynes, rengiamas kituose miestuose. Būna taip, kad sirgalių susirenka labai daug, tai jiems tenka samdyti atskirą autobusą. Bet jie mums labai padeda. Manau, kad sirgaliai myli savo komandą ir dėl to, kad joje žaidžia tik druskininkiečiai“, – sakė P. Kibildis.

Komandos vadovas už finansinį ir emocinį palaikymą dėkoja sirgaliams bei komandos rėmėjams. Jis įsitikinęs, jog „Druskininkai“ toliau sieks svarbių pergalių ir garsins mūsų kurortą.

„Druskininkų“ komanda: Povilas Šoliūnas, Gustas Virbalis, Justas Lukšys, Robertas Bitinas,
Edgaras Švelginas, Vakaris Žiogelis, Nerijus Jurgelis, Martynas Paltanavičius, Justinas Žirlys,
Gustas Muzikevičius, Benas Čepulis, Tomas Rinkevičius, Darius Kibildis, Mantas Kibildis,
Eimantas Vojevockas.
Treneriai: Nerijus Varnelis
Asistentas: Edvinas Kraunelis
Pagrindiniai rėmėjai: „Dzūkijos mediena“, Druskininkų savivaldybė, Druskininkų sporto centras
Rėmėjai: „Akvavita“, „Lorem“, „Temidė“.

Parengė Laimutis Genys