KOKIA YRA INTERNETINĖS BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS NAUDA?

Asociatyvi nuotrauka iš www.pexels.com

Šiuolaikinės technologijos leidžia įmonėse, akcinėse bendrovėse, įvairiose bendrijose atsisakyti išlaikomo buhalterijos skyriaus arba samdomo buhalterio paslaugų, nes atsirado elektroninės buhalterijos paslauga, kurią teikia tuo užsiimančios įmonės. Elektroninės buhalterijos rūpesčius galima patikėti vienai iš jų – internetinei įmonei eureka.lt.

Kaip veikia automatizuota elektroninės prekybos apskaitos paslauga?

Kai naudojama automatizuota elektroninės prekybos apskaitos paslauga, pardavimų sąskaitos importuojamos automatiškai, nes susijungiama su bet kurios elektroninės parduotuvės kasos aparatais – Ebay, Amazon, Shopify, Etsy ar POS aparatais. Klientams sudaromos sąlygos naudotis automatinių jungčių su bankais patogumais. Visa tai vyksta taip pat lengvai, kaip ir internetinėje bankininkystėje.

Kodėl mažosioms bendrijoms neverta buhalterinę apskaitą tvarkyti pačioms?

Nors mažajai bendrijai pačiai tvarkyti savo buhalterinę apskaitą būtų pats pigiausias variantas, tačiau tai ne visada pasiteisina. Juk ne kiekvienam pavyksta kaip reikiant gaudytis begalėje teisinių aktų, mokestinių tarifų, pildyti įvairiausias deklaracijas.

Nepatogu ir tai, kad tokių bendrijų buhalterija turi būti tvarkoma lygiai taip pat kaip ir įmonės, todėl tam darbui yra reikalingos profesionalaus buhalterio išsilavinimas. Todėl pats saugiausias ir praktiškiausias variantas yra į pagalbą pasitelkti internetinės buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią įmonę.

Kokia yra akivaizdi nauda iš internetinės buhalterinės apskaitos paslaugas?

Pati didžiausia nauda iš nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugos teikimo yra ta, kad klientas už protingą kainą yra konsultuojamas jam svarbiais klausimais, jam nebereikia išlaikyti buhalterio etato, jis išvengia administracinės-biurokratinės dokumentų tvarkymo naštos.

Sutaupomi pinigai, nes nebereikia pirkti buhalterinės programos. Be to, išvengiama rūpesčių, kurie užgriūna ieškant etatinio buhalterio, nereikia sukti galvos, kas gi jį pakeis, kai šis susirgs arba išeis kasmetinių atostogų. Klientui garantuojama, jog buhalterinė apskaita bus tvarkoma nuolat, be pertraukų.

Ką klientui įsipareigoja internetinės buhalterinės apskaitos paslaugos teikėjai?

Internetinės buhalterinės apskaitos paslaugą teikiančios įmonės laiku siunčia visas reikiamas ataskaitas ir deklaracijas, iš anksto praneša apie būsimus mokėti mokesčius, jos atsako už visų duomenų tikrinimą. Be šių veiklų atlieka daugybę kitų darbų, kurie apima visą buhalterinės apskaitos tvarkymo sritį.