„Snow Arenoje“ vaikai turi galimybę išmokti čiuožti kalnų slidėmis ir snieglentėmis

Rugpjūčio 28 d. „Snow Arenoje“ organizuota kalnų slidinėjimo slidėmis ir snieglentėmis šventė – projekto „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis“ uždarymo varžybos. Projekto metu įgytus slidinėjimo įgūdžius vaikai galėjo realizuoti varžybose, kuriose buvo apdovanotas kiekvienas vaikas. Uždarymo metu vaikai džiaugėsi apdovanojimais, valgė tortą ir picas.

Projekto „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis“ uždarymo varžybų dalyviai/Aleksandr Pustovit nuotraukos

Įgyvendinant projektą, Druskininkų savivaldybės vaikai dar nuo 2020-ųjų spalio mokėsi čiuožti kalnų slidėmis ir snieglentėmis pradedančiųjų ir jau mokančių čiuožti grupėse. Lapkričio mėnesį dėl COVID-19 suvaržymų užsiėmimai buvo sustabdyti ir pratęsti 2021-ųjų vasarą – liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Projekto metu slidinėti kalnų slidėmis išmoko 21, o snieglentėmis – 15vaikų. Projekte dalyvavę vaikai savo įgūdžius toliau galės tobulinti treniruotėse Druskininkų sporto centre (registracija sport@snowarena.lt).

Pasibaigus projekto pirmajai daliai, kviečiame registruotis į užsiėmimus slidėmis ir snieglentėmis, kurie vyks šių metų spalio-gruodžio mėnesiais. Slidinėjimo treniruotės vyks 2 kartus per savaitę 10-15 vaikų grupėse (treniruotės trukmė – 2 val.). Treniruotės yra nemokamos, tačiau bus taikomas vienkartinis 40 Eur sutarties su projekto vykdytojų administravimo mokestis – treniruotes ves profesionalūs ir patyrę slidinėjimo treneriai.

Kviečiame registruotis į naujus užsiėmimus iki 2021 m rugsėjo 24 d. (imtinai) el. p. arturas.bikulc@lnsa.lt (registracijoje būtina nurodyti: vaiko vardą, pavardę, gimimo metus, atsakingo asmens elektroninio pašto adresą ir kontaktinį telefono numerį). Papildoma informacija teikiama telefonu +370 686 12853.

Projektas („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)“) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Nuo 2020 metų „Snow Arena“ taip pat įgyvendina Sporto rėmimo fondo finansuojamą dviejų metų trukmės projektą „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas“, kurio metu nemokamai slidinėti moko visus Druskininkų savivaldybės antrokus bei Druskininkų savivaldybės kaimiškųjų bendruomenių narius. Besimokantieji yra aprūpinami visa reikiama įranga, o projekto pabaigoje planuojama organizuoti baigiamąjį renginį.