Sidabrinis pabaigos taškas Lietuvos jaunimo tinklinio čempionate

Savaitgalį Kauno sporto mokyklos „Startas” salėje surengtas Lietuvos jaunimo vaikinų tinklinio finalinis etapas. Vos vieną pralaimėjimą čempionato metu patyrusi ir vietą stipriausių Lietuvos jaunimo komandų kvartete iškovojusi ir Druskininkų sporto centro jaunimo tinklinio ekipa (treneris Edgaras Suchanekas) į lemiamą kovą stojo su kartu su Kauno sporto mokyklos „Startas“ pirmąja ir antrąją komandomis bei Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ komanda.

Pirmą varžybų dieną Druskininkų sporto centro jaunimo tinklinio komanda rezultatu 3:1 nugalėjo bendraamžius, Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ auklėtinius. Antra varžybų diena buvo ypatingai svarbi, nes sutikimo aikštelėje laukė čempionato lyderė Kauno sporto mokyklos „Startas“ pirmoji komanda. Druskininkiečiai šioms rungtynėms, kaip ir visam finaliniam turui, ruošėsi atsakingai, buvo surengę ir trumpalaikę sporto stovyklą Gardine. Žaidėjai atidavė visas jėgas, tačiau rungtynes pralaimėjo rezultatu 1:3.

2017/2018 metų Lietuvos jaunimo vaikinų tinklinio čempionate Druskininkų savivaldybei atstovavo M. Janeliauskas, M. Rutkauskas, R. Rutkauskas, L. Šimkevičius, S. Kisel, J. Bakanauskas, K. Rupeikis, M. Pliupelis, M. Suchanekas ir V. Stikleris/Gintaro Grigo nuotrauka

Paskutinę varžybų dieną Druskininkų sporto centro jaunieji tinklininkai susitiko su Kauno sporto mokyklos „Startas“ antrąja komanda. Valingi Dzūkijos vaikinai parodė visą, per dešimt treniravimosi metų išugdytą, sportinę valią, užsispyrimą bei teorinį tinklinio sporto šakos išmanymą ir taškas po taško su didele atsarga padėjo sidabrinį tašką savo dalyvavimo Lietuvos moksleivių tinklinio čempionatuose istorijoje. Palaikomi ištikimų komandos sirgalių – tėvelių, kurie nedideliu būriu atvyko palaikyti savo komandos, Lietuvos jaunimo tinklinio čempionate druskininkiečiai iškovojo antrąją vietą bei sportinių trofėjų kolekciją papildė šio čempionato sidabro medaliais.

2017/2018 metų Lietuvos jaunimo vaikinų tinklinio čempionate Druskininkų savivaldybei atstovavo šie Druskininkų sporto centro auklėtiniai: Mykolas Janeliauskas, Marijus Rutkauskas, Rokas Rutkauskas, Laurynas Šimkevičius, Sebastjan Kisel, Justinas Bakanauskas, Karolis Rupeikis, Marius Pliupelis, Mykolas Suchanekas ir Vygantas Stikleris.

Dar turi praeitį šiek tiek laiko, kad nurimtų emocijos, užgytų atkaklioje kovoje atsiradę nubrozdinimai, o sportininkai suvoktų, jog pasiekta tai, kas kažkam atrodytų tik nepasiekiama svajonė. O siekti jos buvo verta. Vien dėl to, kad būtų nueitas įdomus dešimties metų kelias, kartu augant, stiprėjant, mokantis, klumpant ir tiesiant ranką vienas kitam. Tam, kad, vos sulaukęs aštuoniolikos, jau būtum dukart Lietuvos čempionu, triskart – Lietuvos vicečempionu ir vienąkart Lietuvos bronziniu čempionu, įrodytum sau ir kitiems, jog, dirbant ir siekiant aukštumų, jų galima pasiekti.  Tik reikia labai to norėti.

Šią paskutinę sidabrinę pergalę komandos žaidėjai ir treneris skiria savo tėvams ir gimtajam miestui. Už tai, kad davė tvirtus pamatus ir leido ant jų augti.

 

Druskininkų sporto centro informacija