Druskininkais žavisi turistai iš visos Europos

Kovo 7-11 d. Druskininkų kurorto paslaugos buvo pristatytos didžiausioje pasaulyje turizmo parodoje „ITB Berlin 2018“. Valstybinio turizmo departamento stende, kuriame galima buvo matyti ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio akcentus, Druskininkų, Palangos, Trakų, Kauno ir Vilniaus turizmo informacijos centrų atstovai kvietė parodos lankytojus atvykti į Lietuvą.

Pirmosios parodos dienos buvo skirtos turizmo profesionalams, žurnalistams. Kovo 8-ąją į švenčiančią ir svetingą Lietuvą atvykti kvietė Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, kulinarinį šou surengusi Virtuvės mitų griovėjų komanda suteikė puikią galimybę „paragauti“ Lietuvos. Stendą aplankė ir Vokietijos federalinės ekonomikos ir energetikos ministerijos valstybės sekretorė Iris Geicke.

Lankytojai kartu su Lietuvos atstovais šventė Kovo 11-ąją/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

„ITB Berlin 2018“ parodos metu Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) atstovė Margarita Micevičienė susitiko su Europos Kaimo Turizmo kongreso organizatoriumi, kuris sakė, jog spalio 3-5 d. Druskininkuose planuojamas 6-asis Europos kongreso suvažiavimas, kuriame dalyvaus apie 160 kaimo turizmo paslaugų teikėjų iš Lietuvos ir 200 atstovų iš viso pasaulio. Siekiant populiarinti Druskininkus, ne tik kaip modernų, aktyvų ir gydomąjį kurortą, buvo teikiami pasiūlymai apgyvendinimui kaimo turizmo sodybose netoli Druskininkų, pramogos ir programos, kurios supažindintų su mūsų krašto kultūra.

Buvome maloniai nustebinti, sulaukę dėmesio iš Islandijos, Vokietijos, Lenkijos, Ukrainos turizmo agentūrų ir sveikatinimo įstaigų atstovų, kurie domėjosi populiariausio Lietuvos kurorto gydomaisiais ištekliais, jo specifika, paslaugų kainomis. Jie patikino, jog Druskininkų siūlomos turizmo paslaugos sudomins jų šalies turistus.

Kovo 11 d. pagrindiniu stendo akcentu tarptautinėje turizmo parodoje tapo Lietuvos trispalvė, kuri buvo šventiškai išskleista, aidint trimito garsams. Visus pasveikino ir Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Darius Jonas Semaška.

 

Druskininkų TVIC informacija