Savaitgalį Druskininkuose surengtas salės futbolo čempionatas

Savaitgalį paaiškėjo Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionato, skirto LR Seimo nariui, profesoriui Justinui Karosui atminti, nugalėtojai.

Savaitgalį paaiškėjo Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionato, skirto LR Seimo nariui, profesoriui Justinui Karosui atminti, nugalėtojai/Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka

Pirmose pusfinalio rungtynėse „VY“ rezultatu 2:0 nugalėjo „Senių“ komandą ir pateko į čempionato finalą. Nugalėtojams po vieną įvartį pelnė Edvinas Plečkaitis ir Rytis Vaikšnoras. Antrųjų rungtynių nugalėtojai paaiškėjo tik po baudinių serijos. Pagrindinis „Džentelmenų“ ir „Veteranų“ komandų susitikimo laikas pasibaigė lygiosiomis – 6:6. Baudinių serijoje sėkmė labiau šypsojosi „Džentelmenų“ komandai, kurie 4:3 nugalėjo „Veteranų“ komandą ir prasibrovė į čempionato finalą.

III vietą Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionate iškovojo „Senių“ komanda, rezultatu 11:3 įveikusi „Veteranus“. Nugalėtojams 4 įvarčius įmušė Jonas Šimonis, tris pridėjo Almantas Tamulionis. „Veteranų gretose po vieną įvartį įmušė Aivaras Kadziauskas, Aurimas Kadziauskas ir Algirdas Svirskas.

Čempionato finalinėse varžybose, kurios buvo kupinos netikėtumų, kovėsi „VY“ ir „Džentelmenų“ komandos. Nors pirmąjį kėlinį „VY“ pirmavo 3:0, ir buvo galima manyti, kad finalas intrigos nepateiks, tačiau antras kėlinys susiklostė kitaip. „Džentelmenams“ pavyko sušvelninti rezultatą. „VY“ komandai greitai prisirinkus baudų, „Džentelmenai persvėrė rezultatą ir kėlinį laimėję rezultatu 6:0, tapo Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionato, skirto LR Seimo nariui, profesoriui J. Karosui atminti, čempionais. 4 įvarčius įmušė Ernestas Amšiejus, po vieną pridėjo Aurimas Kalpokas ir Rokas Mikalonis.