LSC sporto komplekse „Druskininkai“ – krepšinio fiesta

Savaitgalį LSC sporto komplekse „Druskininkai“ liejosi krepšinio emocijos – ten surengtos „Neodenta Karalienės taurės“ varžybos.

Renginio akimirkas užfiksavo Evaldas Šemiotas

Krepšinio aistruoliai ten buvo laukiami visą dieną. Vyko ne tik oficialios varžybos, bet ir B diviziono pramoginis renginys, kurio vedėjas – šmaikštusis Vidas Bareikis, pats neabejingas krepšiniui. Kartu su finalinio ketverto kovomis vyko ir krepšinio snaiperių konkursas, o vyrų komanda „Kažkur matyti“ sužaidė draugiškas rungtynes su B diviziono merginų rinktine.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos žaidė Klaipėdos „Neptūno“ moterų komanda ir Šiaulių „Vilmers“. Merginos išsiaiškino, kurios stipresnės, – bronzą laimėjo klaipėdietės.

Finale žaidę Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ su Kauno „Aistėmis-LSMU“ krepšininkės pademonstravo ypatingai stiprią kovą, ir tik pabaigoje paaiškėjo, kad šiemet nugalėtojų laurai atiteko Vilniaus „Kibirkštis-MRU“. Medalius joms įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Šiaulių komandos žaidėja Urtė Bukauskaitė triumfavo A diviziono tritaškių metimų konkurse, o Rita Žilinskaitė (Alytaus „RKL-GUT.LT“) neturėjo lygių tarp B diviziono snaiperių.

Visi varžybų prizininkai apdovanoti vertingais prizais ir dovanomis.

Finalinių rungtynių didžiosios pertraukos metu Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas įteikė šimtmečio apdovanojimus Druskininkų krašto krepšiniui nusipelniusiems treneriams, organizatoriams ir rėmėjams – merui R. Malinauskui, Algimantui Baranauskui, Juliui Matulevičiui, Gintarui Grigui, Rolandui Dailydei, Kastyčiui Šniukštai ir Gintarui Šikšniui.

„Mano Druskininkai“ informacija