Sanatorijos darbuotojams – solidus papildomų naudų paketas

„Eglės sanatorija“, jau 50 metų padėdama klientams susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą, rūpinasi ir savo darbuotojų sveikata bei gerove. Kasmet peržiūrima atlygio sistema ir kintama atlygio dalis, kas mėnesį premijuojami geriausiai klientų įvertinti darbuotojai, didelis dėmesys skiriamas ir papildomų naudų paketui, kuris yra stipriai orientuotas į rūpestį darbuotojų sveikata. „Esame sveikatos priežiūros įstaiga, taigi papildomų naudų darbuotojams formavimą diktuoja įmonės vertybės. Orientacija į sveikatą yra prasminga, nes ji atspindi tai, kas mūsų įmonėje yra vertinama“, − sako „Eglės sanatorijos“ personalo vadovė Vilma Baltrušienė.

„Eglės sanatorijos“ personalo vadovė Vilma Baltrušienė (viduryje) su personalo komanda/„Eglės sanatorijos“ archyvo nuotrauka

Papildomų naudų paketas sanatorijos darbuotojams − išties įspūdingas, o visomis jomis darbuotojai gali pradėti naudotis iškart, pasibaigus bandomajam laikotarpiui. „Metinis papildomų naudų krepšelis darbuotojui – daugiau kaip 200 eurų, jei jis yra viršijamas – už darbuotoją mokesčius sumoka įmonė. Tai yra didelė įmonės prisiimta investicija į darbuotojų gerovę. Dirbdamas sanatorijoje, žmogus gali gauti pilną sveikatos priežiūros paketą − tai sveikatos draudimo analogas! Ir tai yra mūsų, kaip sektoriaus, išskirtinumas – čia ir dirbi, ir gali pasirūpinti savo sveikata“, − pasakoja V. Baltrušienė.

Į metinį naudų krepšelį kiekvienam darbuotojui įeina: 10 dienų ambulatorinės reabilitacijos gydymo programa, sanatorinis gydymas-reabilitacija persirgusiems COVID-19, speciali kaina procedūroms, tyrimams ir apgyvendinimui sanatorijoje, nemokami skiepai ligų profilaktikai, nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, treniruoklių salė, specialios nuolaidos maitinimui, dovanos džiaugsmingų gyvenimo įvykių – tuoktuvių, vaiko gimimo – proga bei išmokos artimojo netekties atveju.

Populiariausi tarp darbuotojų – apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse

Sanatorijos darbuotojų nuomonė yra vertinama, todėl periodiškai yra atliekami darbuotojų nuomonės tyrimai ir atsižvelgiama į jų išsakytą nuomonę ir lūkesčius, pagal tai nuolat koreguojamas papildomų naudų paketas. „Eglės sanatorijoje“ dirba daugiau kaip 600 darbuotojų. „Šią didelę komandą sudaro skirtingų kartų žmonės, turintys skirtingus poreikius, todėl, siekdami juos kuo geriau atliepti, teiraujamės darbuotojų, kokios papildomos naudos juos džiugintų labiausiai. Kaip tik šį mėnesį, pagal darbuotojų pageidavimą, pakoregavome lankymosi sąlygas taip pamėgtame baseinų ir pirčių komplekse“, − apie pokyčius kalba personalo vadovė.

Labiausiai sanatorijos darbuotojai džiaugiasi išskirtine galimybe kiekvieną sekmadienį nemokamai paplaukioti gėlo ir mineralinio vandens baseinuose, atsipalaiduoti masažinėse voniose, pasikaitinti įvairių temperatūrų pirtyse. Viena iš populiariausių papildomų naudų – nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse nuo šiol – dar patogesnėmis darbuotojams sąlygomis.

„Eglės sanatorijos“ darbuotojai džiaugiasi galimybe darbe visapusiškai pasirūpinti ir savo sveikata

Darbuotojams – pilnas sveikatos priežiūros paketas

Baseinų ir pirčių kompleksas – neatsiejama sveikatinimosi dalis ir maloni pramoga su artimais žmonėmis. Tačiau esminė ir vertingiausia „Eglės sanatorijos“ darbuotojų naudų paketo sudedamoji dalis – galimybė 10 dienų per metus nemokamai naudotis ambulatorinės reabilitacijos gydymo programa. „Pastarųjų metų tendencija rodo, kad šalies gyventojai, nepriklausomai nuo amžiaus, vis labiau rūpinasi savo sveikata, o dirbantieji, kaip vertingiausią papildomą naudą, įvardina sveikatos draudimą. Ši privilegija yra įprasta motyvavimo priemonė didelėse, tarptautinio kapitalo įmonėse. Tačiau sanatorijos darbuotojai šį sveikatos draudimo analogą taip pat turi – net 10 dienų per metus, su galimybe skaidyti ją į dvi dalis, gali iš esmės pasirūpinti savo sveikata, operatyviai gauti kvalifikuotą pagalbą, gydytojo konsultacijas, tyrimus bei gydymą gerai pažįstamoje ir patikimoje vietoje – unikaliais gamtiniais ištekliais – mineraliniu vandeniu ir durpiniu purvu – apdovanotoje sanatorijoje“, − pasakoja V. Baltrušienė, džiaugdamasi sanatorijos indėliu į darbuotojų sveikatą ir darbingumą.

Tokį pat – dešimties dienų trukmės – nemokamą sanatorinį gydymą-reabilitaciją sanatorijoje gauna ir visi darbuotojai, persirgę COVID-19 virusu. Ši „Eglės sanatorijos“ medicinos specialistų sukurta sanatorinio gydymo-reabilitacijos programa sudaryta iš 5 procedūrų grupių, skiriamų kiekvieną dieną, yra populiari tarp vidutine ar sunkia viruso forma persirgusių klientų. Sanatorijos darbuotojai, pateikę persirgimą įrodantį dokumentą, šiuo gydymu gali naudotis be jokių papildomų išorės veiksnių ar sąlygų.

Darbuotojams taip pat suteikiama galimybė pabūti sanatorijos Druskininkuose ar Birštone svečiu ir už specialią kainą ne tik jam, kaip darbuotojui, bet ir visiems, viename kambaryje su juo gyvenantiems asmenims pasimėgauti viešnage sanatorijoje tiek kartų, kiek norisi. Nes iš širdies rūpinantis kitų sveikata, būtina pasirūpinti ir savo gerove.

Jeigu ir Jums šios vertybės – rūpestis savo ir kitų sveikata, abipusė pagarba, atsakingumas, kolegiškumas ir nuolatinis tobulėjimas – yra artimos, kviečiame prisijungti prie Egliečių komandos. Šiuo metu „Eglės sanatorija“ ieško darbuotojų net į aštuonias skirtingas pozicijas. Daugiau informacijos galite rasti sanatorija.lt/karjera arba, paskambinę tel. +370 68872345.

Užsakymo Nr. MDR-346-02