Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U13 čempionate – druskininkiečių medaliai

Praėjusį penktadienį Druskininkų sporto centro laisvųjų imtynių grupės auklėtiniai dalyvavo Šiauliuose surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U13 čempionate.

A. Senkevič iškovojo keturias pergales ir užtikrintai pelnė čempionato aukso medalį / DSC archyvo nuotraukos

Dar svėrimo metu sąlyginai nepasisekė Adomui Senkevič, kuris savo svorio kategorijoje svėrė 100 gramų per daug. Taigi jam teko rungtyniauti sunkesnėje svorio kategorijoje. Tačiau ir čia Adomas įrodė, kad yra lyderis savo amžiaus grupėje. Savo kategorijoje Adomas iškovojo keturias pergales ir užtikrintai pelnė čempionato aukso medalį.

T. Senkevič iškovojo bronzos medalį / DSC archyvo nuotrauka

Mažiau pasisekė Adomo broliui Taurui, kuris, likus 15 sekundžių iki kovos pabaigos, pirmaudamas prieš savo varžovą, sugebėjo pralošti varžybų nugalėtojui iš Kelmės. Vėliau, laimėjęs kitą kovą, Tauras iškovojo bronzos medalį. Taip pat trečią vietą savo svorio kategorijoje iškovojo mūsų sporto centro auklėtinis MaksymObuchanyč.

Lauksime laisvųjų imtynių U11 čempionato. Tikimės, kad ir jame mūsų sportininkus lydės sportinė sėkmė.