Jaunųjų druskininkiečių imtynininkų pergalės Kelmėje


2017-ųjų rudenį Druskininkų sporto centre buvo suformuotos dvi laisvųjų imtynių sporto šakos mokinių grupės, kurias pradėjo treniruoti treneris Jonas Jurkynas. Šiuo sportu susidomėjo būrys berniukų ir mergaičių. Noriai ir sąžiningai sportuodami, šio trenerio padrąsinti, vaikai ne tik treniravosi, bet ir išbandė jėgas įvairaus lygio varžybose, iš kurių neretai grįždavo su pergalėmis.

Visi penki jaunieji Druskininkų imtynininkai, dalyvavę vaikų žaidynėse (gim. 2009-2012 m.), grįžo su apdovanojimais/Sporto centro archyvo nuotrauka

2021-aisiais, susiklosčius aplinkybėms, treneriui teko atsisveikinti su savo auklėtiniais, taigi tada laisvųjų imtynių treneriu tapo Vidmantas Dambrauskas. Tik ką pradėjusio dirbti trenerio laukė pirmasis išbandymas Kelmėje, kurioje spalio 9 dieną surengtos 2021 metų Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių ir vaikų žaidynės. Jose rungėsi 152 dalyviai iš 12 miestų.

Druskininkiečiai pasirodė puikiai. Visi penki imtynininkai, dalyvavę vaikų žaidynėse (gim. 2009-2012 m.), grįžo su apdovanojimais. Po 3 pergales iškovojo ir trečiąsias vietas užėmė: svorio kategorijoje iki 38 kg – Adomas Senkevič, svorio kategorijoje iki 44 kg – Tristanas Pečiukonis, svorio kategorijoje iki 35 kg – Nauris Pečiukonis. Iškovoję po 4 pergales, čempionais tapo: svorio kategorijoje iki 54 kg – Aronas Miglinas, svorio kategorijoje iki 66 kg – Arūnas Šmigelskas. Džiaugiamės šių sportininkų pasiekimais.

Šiose žaidynėse ypač pasižymėjo dvyniai Nauris ir Tristanas Pečiukoniai. Šie sportininkai pirmą kartą dalyvavo tokio lygio varžybose ir kovojo su 2-3 metais už juos vyresniais priešininkais.

Tikime, kad šie jaunieji prizininkai taps geru pavyzdžiu visiems, lankantiems laisvųjų imtynių treniruotes ir tiems, kurie kviečiami pasirinkti šią įdomią, drąsia, vyrišką sporto šaką.

Šios sporto šakos treniruotės vyksta Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centro salėje (Veisiejų g. 17): antradieniais – 16.00-18.15 val., trečiadieniais – 14.00-18.30 val., ketvirtadieniais – 14.00-18.30 val., šeštadieniais – 10.30-12.45 val.

Druskininkų sporto centro informacija