Druskininkų sporto centre – K. Dineikos 125-osioms gimimo metinėms skirtas krepšinio turnyras

Kovo 11 dieną Druskininkų sporto centre organizuotas merginų krepšinio turnyras, skirtas K. Dineikos 125-osioms gimimo metinėms paminėti. Turnyre dalyvavo 4 komandos: Druskininkų BC „Deivės“, Marijampolės SC, Kėdainių SC ir Kauno KM.

Turnyras prasidėjo labai atkakliai, ir tik paskutinėmis sekundėmis Druskininkų BC „Deivės“ rezultatu 52:51 įveikė Marijampolės sporto centro krepšininkes. Kitoje poroje Kauno KM rezultatu 67: 48 įveikė Kėdainių sporto centro komandą.

Prieš prasidedant finalinėms kovoms, merginos save išbandė trijulių ir įgūdžių konkursuose. Trijulių konkurse triumfavo Kėdainių SC atstovės, o įgūdžių konkurse nugalėjo Kauno KM atstovė Gustė Dziatkauskaitė.

Dėl 3 vietos į kovą stojo Marijampolės SC ir Kėdainių SC merginos. Marijampolietės antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš kėdainietes, nugalėdamos jas rezultatus 75:52.

Intrigos netrūko ir finalinėse varžybose. Laiminti komanda keitėsi kelis kartus – likus 9 sekundėms, nugalėtojas vis dar nebuvo aiškus. Lemiamą metimą savo rankose turėjusios Druskininkų BC „Deivės“ rezultatu 61:64 turėjo pripažinti Kauno KM merginų komandos pranašumą.

Naudingiausios turnyro žaidėjomis pripažintos: Aušrinė Mankevičiūtė (Marijampolės SC), Dovilė Šimonytė (Kėdainių SC), Monika Cimalonskytė (BC „Deivės“) ir Gustė Dziatkauskaitė (Kauno KM), kuri ir tapo finalo naudingiausia žaidėja.

Turnyro dalyviai ir naudingiausi žaidėjai buvo apdovanoti atminimo medaliais ir statulėlėmis bei apsilankymu sveikatinimo ir poilsio centre „Aqua“. Komandų treneriams buvo įteikti specialūs Druskininkų savivaldybės įsteigti prizai. Druskininkų sporto centras nuoširdžiai dėkoja dalyviams už nuostabias kovas, o rėmėjams – už puikias dovanas. Tikimės, kad ateityje šis turnyras taps ne tik tradiciniu, bet ir tarptautiniu.