Druskininkų JUC smagiai atšventė 25-ąjį gimtadienį

Praėjusią savaitę Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC) atšventė savo 25-ąjį gimtadienį. Taip, mūsų centrui jau 25! Visiems norėjosi įspūdingos ir nepamirštamos šventės, todėl nesismulkindami jai skyrėme visą savaitę.

Įžangai pasirinkome diskoteką, kurios jaunuoliai buvo labai išsiilgę. Ir drąsiai galime pasigirti, jog dėl šio pasirinkimo nesuklydome. Kovo 3 dieną Druskininkų jaunimo užimtumo centro sienos drebėjo nuo garso, šviesų ir gausiai susirinkusių jaunuolių, salėje buvo tiršta ir labai karšta. Dauguma dalyvių, dar nesibaigus diskotekai, jau klausė, kada ją kartosime.

Druskininkų JUC gimtadienio renginių akimirkos / Druskininkų JUC archyvo nuotraukos

Tikrąją gimtadienio dieną jaunuolius pakvietėme ne tik pasivaišinti šventiniu tortu, bet ir pasivaržyti JUC kolektyvo paruoštuose turnyruose. Jaunimo laukė stalo teniso, biliardo, stalo futbolo turnyrai, o žinias bei budrumą patikrinome viktorinoje. Drąsiausieji varžėsi kliūčių ruože. Mažiau aktyvūs jaunuoliai išbandė laimę loterijoje bei interneto konkurse. Tiek šurmulio ir azarto pripildytų erdvių seniai nieks nebuvo matęs ir girdėjęs.

Gimtadienio savaitę vainikavo „Naktinėtojai“. Tai, be abejonės, vienas iš tarp jaunuolių populiariausių renginių. Neslėpsime šio fakto – jaunimas labiausiai mėgsta ir laukia veiklų būtent naktį. Specialus apšvietimas, muzika, dekoracijos ir maistas visuomet sukuria nerealiai įspūdingą atmosferą, kurioje smagu pabūti visiems.

Visuomet esame dėkingi jaunimui, kad veikia, ieško, kuria ir leidžia savo laisvalaikį pas mus. Ir kol jūs su mumis, Druskininkų jaunimo užimtumo centro laukia tikrai ne vienas įspūdingas ir įsimintinas gimtadienis! Ačiū Jums ir iki kitų metų!

Druskininkų JUC informacija