Druskininkų jaunimo užimtumo centre – paspirtukų ekstremalių triukų varžybos „Wheels Up‘2019“

Šeštadienį Druskininkų jaunimo užimtumo centre surengtos paspirtukų ekstremalių triukų varžybos „Wheels Up 2019“. Pirmasis tokio pobūdžio renginys Lietuvoje pakvietė paspirtukų kultūros bendruomenę susiburti Druskininkuose ir parodyti savo geriausius triukus.

Pirmosios Lietuvoje paspirtukų ekstremalių triukų varžybos pakvietė paspirtukų kultūros bendruomenę susiburti Druskininkuose ir parodyti savo geriausius triukus/Justino Kygos nuotraukos

Blogi orai nesustabdė dalyvių entuziazmo ir pirmajame „Wheels Up“ sudalyvavo 23 dalyviai iš Druskininkų, Kauno ir Vilniaus. Jie galėjo varžytis dvejose amžiaus kategorijose ir keturiose rungtyse – BUNNY HOP, LONG JUMP, BEST TRICK, S.C.O.O.T. Paspirtukų kultūra Lietuvoje dar tik kuriama, todėl iš keturių teisėjų tik vienas buvo iš Lietuvos, o trys – iš Latvijos.

Druskininkų jaunimo užimtumo centras džiaugiasi, kad renginio pagrindiniu rėmėju tapo „Street Boards“ – specializuota paspirtukų parduotuvė Lietuvoje, kuri įsteigė gausybę prizų ir prisidėjo, organizuojant renginį. Taip pat prie renginio gerovės prisidėjo „Terra Sport“, restoranas „Toli Toli“ ir nuotykių parkas „Uno Park“.

„Wheels Up“ tikrai sugrįš kitais metais – dar didesnis bei triukšmingesnis. JUC kolektyvas labai džiaugiasi, galėdami prisidėti prie augančios paspirtukų kultūros bendruomenės!

Druskininkų JUC informacija