Aktyvi vasaros krepšinio stovykla

Druskininkų jaunimas (2003-2005) šią vasarą turiningai ir aktyviai leido vasarą krepšinio stovykloje, kuri buvo dalinai finansuota Druskininkų savivaldybės lėšomis pagal neformaliojo vaikų švietimo programą atostogų metu. Krepšinio stovykla organizuota dviem etapais: pirmasis etapas – birželio 1-9, o antrasis – rugpjūčio 19-27 dienomis.

Jaunieji krepšininkai šią vasarą turėjo galimybę aktyviai ilsėtis krepšinio stovykloje/Druskininkų sporto centro archyvo nuotraukos

Pirmojo etapo stovyklos dalyviai keliavo į Biržus ir ten kovėsi turnyre su Kupiškio, Biržų ir Kinijos regiono rinktinėmis. Šiame turnyre Druskininkų sporto centro krepšininkai tapo nugalėtojais ir buvo apdovanoti turnyro taure bei medaliais. Geriausiu turnyro žaidėju tapo Aistis Lukoševičius, o naudingiausiu komandos žaidėju – Eimantas Žūkas. Gustas Virbalis, vienas iš jauniausių komandos žaidėjų, susitikime su Kinijos regiono rinktine pelnė net 39 taškus. Turnyro pabaigoje stovyklos dalyviai aplankė gražiausias Biržų krašto vietas.

Antrasis stovyklos etapas organizuotas Druskininkuose. Krepšininkai čia sužaidė draugiškas rungtynes su Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniais. Krepšininkai vyko ir į Daugus, ten dar kartą susitiko su Vilniaus krepšinio mokyklos jaunaisiais krepšininkais. Grįžę į Druskininkus, vaikinai dalyvavo atvirame 3×3 jaunimo turnyre „Druskininkai 2019“. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti asmeniniais prizais.

Po stovyklos pabaigoje organizuoto apsilankymo Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre „Aqua“ stovyklautojai dalyviai džiaugėsi ten patirtais įspūdžiais.

Prie sportininkų vasaros užimtumo, organizuojant išvykas į Biržus ir Daugus, prisidėjo ir moksleivių tėveliai.

Druskininkų sporto centro informacija