Festivalio „Sostinės dienos 2019“ – dėmesys Druskininkų kurortui

Rugpjūčio 30-rugsėjo 1-ąją dienomis Vilniuje surengtas tradicinis tris dienas trukęs festivalis „Sostinės dienos 2019“. Šventės metu mieste netrūko įvairių pramogų, koncertų ir kitų renginių. Po vasaros į sostinę sugrįžę gyventojai ir miesto svečiai užtvindė šventei skirtas gatves, skverus ir aikštes. Gedimino prospekte įsikūrusioje „Turizmo gatvėje“ buvo galima surasti turizmo informacijos centrus iš visos Lietuvos.

Viešosios įstaigos Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) įrengtoje palapinėje apsilankę šventės dalyviai ir svečiai aktyviai domėjosi kurorte teikiamomis turizmo paslaugomis, apgyvendinimo galimybėmis, SPA, lankytinomis vietomis, kitomis naujovėmis bei renginiais/„We love Lithuania“ nuotraukos

Renginio metu buvo galima susipažinti su įvairių miestų ir regionų turizmo naujovėmis. Kartu su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestais, kitomis Lietuvos vietovėmis buvo pristatomas ir Druskininkų kurortas. Viešosios įstaigos Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) įrengtoje palapinėje apsilankę šventės dalyviai ir svečiai aktyviai domėjosi kurorte teikiamomis turizmo paslaugomis, apgyvendinimo galimybėmis, SPA, lankytinomis vietomis, kitomis naujovėmis bei renginiais. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė rugsėjo pabaigoje organizuojama tris dienas vyksianti turizmo dienų šventė „Turizmo gurmanai – į Druskininkus!“. Daugelis susidomėjusiųjų žadėjo tikrai atvykti į Druskininkų organizuojamas turizmo dienas. Kaip ir kiekvienos šventės metu, „Druskininkų Hermis“ visus kurortu besidominčius lankytojus vaišino mineraliniu vandeniu.

Druskininkų TVIC informacija