„Bočiai “ pagerbė Jono Čiginsko atminimą

Šviesaus atminimo druskininkietis Jonas Čiginskas buvo didelis sporto entuziastas, pasagos mėtymo rungties pradininkas Druskininkuose, pasivaržyti nuolat suburdavo miesto gyventojus ir svečius.

Komandinėse varžybose pirmąją vieta iškovojo „Druskelės“ komanda, atstovaujama A. Januškos, Z. Jančiauskienės, J. Krikščiunienės/Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka

J. Čiginskas paliko didelį būrį sekėjų, kurie sėkmingai tęsia jo pradėtą veiklą.

Gegužės 9 d. Druskininkų sporto centre organizuotas J. Čiginsko atminimo turnyras, kuriame dalyvavo ir Jono vaikai Tomas bei Rasa Čiginskai.

Po permainingos ir įtemptos kovos komandinėse varžybose pirmąją vietą iškovojo „Druskelės“ komanda – A. Januška, Z. Jančiauskienė, J. Krikščiunienė (151 taškai).

Antrąją vietą laimėjo „Šeimynėlės“ komanda, kuriai atstovavo A., J., S. Daugėlų (146 taškai), trečioji vieta atiteko „Mes-3“ komandai (105 taškai) – R. Šeštokas, B. Kasperūnas, M. Dybel.