Druskininkų „Snow Arenoje“ šeštadienį surengtos 2018-2019 m. kalnų slidinėjimo sezono finalinės varžybos – Lietuvos vaikų, jaunučių kalnų slidinėjimo „Alpių kombinacijos“ čempionatas

Į varžybas susirinko 60 dalyvių iš Lietuvos, Suomijos, Rusijos ir Baltarusijos. Puikiai varžybose startavo ir jaunieji druskininkiečiai, atstovaujantys „Snow Arena Racing Team/Druskininkų sporto centro“ komandai.

Berniukų grupėje iki 8 metų Jokūbas Tašlinskas iškovojo 2-ąją vietą, o grupėje iki 10 metų nugalėjo Arūnas Šmigelskas. Berniukų grupėje iki 12 metų 2-ąją vietą užėmė Nojus Užkuraitis.

Puikiai varžybose startavo ir jaunieji druskininkiečiai, atstovaujantys „Snow Arena Racing Team/Druskininkų sporto centro“ komandai/Alexander Pustovit nuotraukos

Berniukų grupėje iki 14 metų 3-iąją vietą iškovojo Medas Dobelinskas, nuo pirmąją vietą užėmusio pasaulio čempionato prizininko, Rusijos atstovo Ilya Kolunov atsilikęs vos 3 sekundėmis.

Mergaičių grupėje iki 12 metų nugalėjo Neringa Stepanauskaitė, 3-ąją vietą užėmė Milena Juodeškaitė. Mergaičių grupėje iki 14 metų nugalėtoja tapo Liepa Karlonaitė.

„Snow Arenoje“ buvo apdovanoti ir Lietuvos kalnų slidinėjimo suminės Taurės nugalėtojai bei prizininkai. Sportininkai sezono metu varžėsi 5-iuose etapuose Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje.

Tarp apdovanotųjų – ir jaunieji mūsų sportininkai.

Berniukų grupėje iki 8 metų 4-ąją vietą iš 11 dalyvių užėmė Jokūbas Tašlinskas. Berniukų grupėje iki 10 metų, kurioje varžėsi 20 dalyvių, nugalėjo Arūnas Šmigelskas. Mergaičių grupėje iki 12 metų nugalėjo Neringa Stepanauskaitė, o Milena Juodeškaitė iškovojo 2-ąją vietą – jos grupėje rungėsi 27 slidininkės.

Berniukų grupėje iki 12 metų, kurioje varžėsi 45 dalyviai, nugalėjo Nojus Užkuraitis. Mergaičių grupėje iki 14 metų, kurioje jėgas išmėgino 26 sportininkės, nugalėjo Liepa Karlonaitė.

Berniukų grupėje iki 14 metų nugalėjo Medas Dobelinskas, 6-ąją vietą užėmė Nojus Liškauskas (38 dalyviai).

Merginų iki 16 metų grupėje Deivina Vailionytė užėmė 4-ąją vietą (16 dalyvių).

Vaikinų iki 16 metų grupėje nugalėjo Tautvydas Pluščiauskas, 4-ąją vietą užėmė Džiugas Juozaponis, 5-ąją – Motiejus Žūkas (23 dalyviai).

Dėkojame varžybų rėmėjams – Druskininkų vandens parkui ir „Snow Arenai“ bei organizatoriams – LNSA.

Šiomis varžybomis baigėme kalnų slidinėjimo sezoną. Skubėsime ruoštis ateinančiam sezonui – Druskininkų „Snow Arenoje“ jau spalio-lapkričio mėnesiais prasidės tarptautinės varžybos.