Su didžiųjų sveikatinimo įstaigų vadovais aptartas turizmo paslaugų teikimas bei rinkodaros planai

Praėjusią savaitę Savivaldybės vadovai susitiko su didžiųjų sveikatinimo, poilsio ir pramogų paslaugas teikiančių įstaigų atstovais kalbėjosi, kaip jiems sekasi atverti duris turistams, kokia šiuo metu yra užimtumo situacija, aptarė kitas turizmo aktualijas.

Susitikime kalbėta apie pandemijos įtaką turizmui, pasidžiaugta, kad Druskininkuose nebuvo nė vieno šios pavojingos infekcijos atvejo.

Didžiosios sveikatinimo, poilsio ir pramogų paslaugas teikiančios įstaigos duris jau atvėrė arba atvers iki birželio pabaigos. Jų vadovai pažymėjo, kad laikomasi maksimalių saugumo reikalavimų.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkojo verslo atstovams už geranoriškumą ir supratimą. „Suprantu, kad veiklos sustabdymas keletui mėnesių – labai rimtas iššūkis verslui. Suprasdami jūsų situaciją, norėdami padėti išsaugoti darbo vietas, Tarybai ketvirtadienį teiksime sprendimą, kuriuo siūlome visam be išimties verslui mažinti mokestinę naštą – tris mėnesius atleisti nuo nekilnojamojo turto ir žemės mokesčių“, – sakė R. Malinauskas.

Susitikimo metu kalbėta apie vasaros renginių planus, pristatyta kurorto gimtadienio, vyksiančio birželio 19-21 dienomis, koncepcija.

Taip pat atkreiptas dėmesys į rinkodaros priemones, kurias Turizmo ir verslo informacijos centras planuoja taikyti šiais metais. Daugiau dėmesio ketinama skirti socialiniams tinklams, interaktyviems sprendimams, kurie padėtų pasiekti didesnę tikslinę auditoriją ne tik Lietuvoje, bet ir su užsienyje.

Savivaldybės vadovai susitikime su didžiųjų sveikatinimo, poilsio ir pramogų paslaugas teikiančių įstaigų atstovais aptarė turizmo aktualijas/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka