Kitąmet Druskininkuose duris atvers parduotuvė „Lidl“

Pirmadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su UAB „Lidl Lietuva“ atstovais ir aptarė būsimas investicijas.

Jau kitąmet Ateities rajono prieigose duris atvers naujas prekybos centras „Lidl“. Jį ketinama statyti daugiau kaip 20 metų nenaudojamo buvusio viešbučio „Sakalas“ vietoje.

„Aptarėme, kaip turėtų atrodyti naujasis prekybos centras. Standartiniai pilki pastatai Druskininkams netinka. Suprantu, kad šis prekybos centras turi vienodą koncepciją, tačiau mums labai svarbu, kad jo išorė darniai derėtų prie kurorto erdvių, norime kuo natūralesnių medžiagų, o kartu – ir išskirtinių sprendimų. Džiaugiuosi, kad radome bendrą kalbą ir jau netrukus „Lidl“ atstovai pristatys pastato vizualizacijas. Investuotojai Druskininkuose visada yra laukiami – stengiamės jiems sudaryti kuo patrauklesnes sąlygas. Šiuo atveju taip pat esame numatę lengvatų, kad projektas būtų įgyvendintas greičiau“, – sakė meras R. Malinauskas.

Susitikimo metu taip pat kalbėta apie šalia „Sakalo“ esantį daugiabučių namų kvartalą. Meras pažymėjo, kad žmonės turi jausti kuo mažesnį diskomfortą dėl šalia vykstančių statybų.

Planuojama, kad senojo „Sakalo“ pastato griovimo darbai prasidės dar birželio mėnesį. Jie bus vykdomi darbo valandomis, pasirūpinus visomis priemonėmis, mažinančiomis dulkėjimą. Taip pat bus užtikrintas sklandus privažiavimas prie daugiabučių.

Druskininkai garsėja savo išpuoselėtais želdynais – su „Lidl“ atstovais sutarta, kad, pastačius prekybos centrą, jis nuo šalia esančios gyvenamosios zonos bus atskirtas želdiniais, taip pat kalbėta apie šalia esančio skvero įrengimą. Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė atkreipė dėmesį, kad Druskininkuose yra pasiteisinusi praktika sodinti jau paaugintus – 3-4 metrų aukščio – želdynus, kurie greičiau prigyja ir estetiškai įsilieja į kurorto kraštovaizdį. Visi želdiniai prie naujojo prekybos centro taip pat turės būti pritaikyti tai erdvei.

Preliminariai planuojama, kad „Lidl“ statyba prasidės šių metų rudenį, o duris prekybos centras atvers iki kitų metų vasaros.

Planuojama, kad prekybos centras „Lidl“ duris atvers iki kitų metų vasaros/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka