Seniūnaičių sueigoje aptartos bendruomenių aktualijos

Praėjusią savaitę sušauktas Druskininkų savivaldybės administracijos Viečiūnų seniūnijos išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdis, kuriame dalyvavo seniūnijos seniūnaičiai ir bendruomeninių organizacijų atstovai.

Viečiūnų seniūnijos išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdyje dalyvavo seniūnijos seniūnaičiai ir bendruomeninių organizacijų atstovai / Viečiūnų seniūnijos archyvo nuotrauka

Posėdyje aptarta Ilgio, Neravų, Ratnyčėlės, Raigardo seniūnaitijų esama padėtis, išsakyti pageidavimai dėl kelių priežiūros, medžių genėjimo ir šalinimo, atliekų tvarkymo, mažosios infrastruktūros atnaujinimo.

Savo viziją ir perspektyvas pristatė 2022 m. įkurta nauja bendruomeninė organizacija „Grūto bendruomenė“. Bendruomenė išsakė norą turėti savo bendruomenės namus.

Seniūnaičių ir bendruomenių atstovų susitikime nuspręsta numatyti medžių priežiūros darbus Akmens g., Švendubrės g. ,Ilgio g., Naujasodės g., pastatyti ir atnaujinti mažos architektūros elementus Jaskonyse bei Neravuose.

Atsižvelgus į naujai susikūrusios bendruomenės prašymą, planuojama kreiptis į Valstybinių miškų urėdiją ir prašyti suteikti galimybę Grūto bendruomenei naudotis Grūto kaime esančiomis patalpomis.