Viečiūnų seniūnijoje – dar daugiau dėmesio atliekų tvarkymui

Viečiūnų miestelyje ir Viečiūnų seniūnijos teritorijoje esančiose sodininkų bendrijose yra įrengtos pusiau požeminės atliekų surinkimo aikštelės. Jos įrengtos, siekiant sumažinti netvarkingai paliekamų atliekų kiekius prie konteinerių ir paskatinti tinkamai rūšiuoti atliekas.

Viečiūnų seniūnija, siekdama užtikrinti ir palaikyti tvarkingas atliekų surinkimo aikšteles, atliekų aikštelių teritorijose vykdys stebėjimą vaizdo kameromis / Druskininkų savivaldybės koliažas

Deja, ne visi gyventojai geranoriškai ir atsakingai rūšiuoja atliekas. Prie įrengtų atliekų aikštelių palieka įvairias atliekas, kurios sukelia nepatogumų pravažiuojantiems ir netoliese gyvenantiems asmenims.

Seniūnija, siekdama užtikrinti ir palaikyti tvarkingas atliekų surinkimo aikšteles, atliekų aikštelių teritorijose vykdys stebėjimą vaizdo kameromis. Tai padės pasiekti bendrą tikslą – turėti gražias, tvarkingas aikšteles ir atsakingai rūšiuoti atliekas.

Druskininkų savivaldybė dar kartą primena, kad griežtai draudžiama palikti atliekas šalia konteinerių, o už piktavališką atliekų palikimą prie konteinerių gresia baudos.

Atmintinę, kaip atliekas tvarkyti tinkamai, rasite https://www.aratc.lt/atlieku-tvarkymo-atmintine/

Pastebėjus atliekas prie konteinerių aikštelių kraunančius piliečius, reikėtų juos užfiksuoti ir apie tai informuoti savivaldybę žinute „Facebook“ paskyroje „Druskininkų savivaldybė“ arba el. paštu info@druskininkai.lt