Pasitarime diskutuota apie UAB „Druskininkų butų ūkis“ veiklos efektyvumo didinimą

Praėjusį penktadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė ir Savivaldybės ūkio skyriaus specialistai, susitikę su uždarosios akcinės bendrovės „Druskininkų butų ūkis“ specialistais, nepriklausomais ekspertais ir teisininkais, diskutavo apie teikiamų viešųjų paslaugų kokybę, galimybes optimizuoti ir tobulinti bendrovės „Druskininkų butų ūkis“ veiklą, pasitelkiant modernias technologijas bei pažangią metodiką.

Susitikime buvo aptarti gyventojų įsiskolinimų, darbuotojų požiūrio į klientą klausimai, analizuoti ikiteisminio ir teisminio skolų išieškojimo procesai, renovacijos, daugiabučių namų administravimo ir priežiūros bei kiti einamieji klausimai.

Savivaldybės meras Ričardas Malinauskas atkreipė UAB „Druskininkų butų ūkis“ vadovų ir administracijos specialistų dėmesį, siūlydamas teikti kuo informatyvesnę medžiagą ataskaitose bei informaciniuose pranešimuose, diegti šiuolaikines technologijas.

Įmonei pasiūlyta daugiau dėmesio skirti glaudesniam bendradarbiavimui su gyventojais, diegti šiuolaikines technologijas.

Pasitarime diskutuota apie UAB „Druskininkų butų ūkis“ viešųjų paslaugų kokybę, galimybes optimizuoti ir tobulinti veiklą, pasitelkiant šiuolaikines technologijas bei pažangią metodiką/Simonos Dailydaitės nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija