Dėmesio! Gegužę bendro naudojimo teritorijose vykdomi intensyvūs želdinių tvarkymo darbai

Druskininkų savivaldybės administracija siekia aktyviai tvarkyti ir prižiūrėti bendrojo naudojimo teritorijose augančius želdinius, gražinti kraštovaizdį, pašalinant pavojingus medžius, kurie yra pažeisti plintančio puvinio, įvairiausių ligų pavojingai pasvirę,  apdegę, išdžiūvę, yra nukentėję nuo žaibo, vėjo, sniego.

Informuojame, kad Druskininkų savivaldybės bendrojo naudojimo teritorijose augančių želdynų ir želdinių genėjimo, pjovimo, gyvatvorių karpymo, kelmų šalinimo, vėjavartų, vėjalaužų, snieglaužų, nudžiūvusių medžių, vaismedžių, vaiskrūmių tvarkymo, pavojingų aplinkai ir žmonėms medžių ir krūmų iškirtimo ir kitus priežiūros darbus vykdys UAB „Aplinkos darbai“. Įmonė parinkta, įvykdžius viešąjį konkursą, kuriame dalyvavo šeši dalyviai.

Informuojame, kad gegužės mėnesį bendro naudojimo teritorijose pagal gautus gyventojų prašymus ir želdinių priežiūros ir tvarkymo komisijos siūlymus bus vykdomi intensyvūs želdinių tvarkymo darbai: kirtimas, genėjimas, lajos formavimas ir kiti. Visiems tvarkomiems želdiniams yra išduoti leidimai saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo, genėjimo darbams, jie yra suderinti su Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcija. Daugelyje savivaldybės viešų erdvių pasodinti šį pavasarį nauji medžiai ir krūmai, rudenį planuojamas želdynų naujinimas viešose erdvėse.

Želdynams Druskininkų savivaldybėje tenka svarbus vaidmuo, jie gerina aplinkos estetinį vaizdą ir sukelia geras emocijas.

Dėkojame visiems gyventojams, miesto svečiams už supratingumą ir kantrybę, jei medžių kirtimo ir genėjimo bei kiti darbai jiems sukeltų nepatogumų.

Informacija teikiama tel.: 8 655 55800 ir el. paštu: info@aplinkosdarbai.lt

Druskininkų  savivaldybės informacija