Druskininkuose lankėsi Ciechocineko atstovai

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų savivaldybėje apsilankė ir su savivaldybės vadovais, Turizmo ir verslo informacijos centro ir savivaldybės specialistais susitiko Lenkijos kurortinio Ciechocineko miesto atstovų delegacija, sudaryta iš mero, tarybos bei verslo atstovų.

Druskininkuose apsilankė ir su savivaldybės vadovais, Turizmo ir verslo informacijos centro ir savivaldybės specialistais susitiko Lenkijos kurortinio Ciechocineko miesto atstovų delegacija / Edgaro Tamkevičiaus nuotrauka

Dviejų dienų vizito į Druskininkus tikslas – susipažinti su kurortu, aplankyti pagrindinius turistų lankomus objektus, užmegzti oficialius ryšius, aptarti bendradarbiavimo ir partnerystės galimybes.

Svečius sutikę Druskininkų savivaldybės vicemerai Linas Urmanavičius ir Simonas Kazakevičius pristatė Druskininkus, jų istoriją, projektus bei ateities planus.

Susitikimo metu buvo kalbėta apie turizmo aktualijas, svarbius projektus ir galimybes juos įgyvendinti kartu.

Svečiai Druskininkų savivaldybės vadovus pakvietė į dvi šiemet rengiamas jų miestui svarbias šventes – 200 metų jubiliejų ir 30-ąjį nacionalinį Lenkijos SPA ir sveikatingumo kurortų kongresą.