Druskininkų savivaldybės merui R. Malinauskui – padėka iš Vyriausybės

Šią savaitę Vyriausybės atstovas Vilniaus ir Alytaus apskrityse Julius Arlauskas Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui perdavė 17-tos Vyriausybės vadovo Sauliaus Skvernelio padėką ir atminimo medalį.

„Lietuvos raida ir ateities pasiekimai neabejotinai priklauso nuo mūsų visų pastangų ir indėlio. Pasitelkdami įvairias kompetencijas, ugdydami komandinę dvasią, kryptingai įgyvendindami visuomenei naudingus sprendimus, galime sukurti darnų gyvenimą stiprioje valstybėje. Vertindamas Jūsų atsakingą požiūrį į darbą Lietuvai, nuoširdžiai dėkoju Jums už konstruktyvų bendradarbiavimą ir indėlį puoselėjant savo krašto bendruomenę bei stiprinat savivaldą. Linkiu, kad ir ateityje darbai būtų įveikiami, nestokotumėte entuziazmo, lydėtų sveikata, artimųjų ir bendražygių palaikymas“, – rašoma padėkoje.

Vyriausybės atstovas Vilniaus ir Alytaus apskrityse J. Arlauskas merui R. Malinauskui perdavė 17-tos Vyriausybės vadovo S. Skvernelio padėką ir atminimo medalį/Dianos Sinkevičiūtės nuotraukos