Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas susitiko su Verslo vadovų klubo nariais

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas susitiko su Druskininkuose viešėjusiais Verslo vadovų klubo nariais.

Mokymo centro prie LPK direktorė, Vadovų klubų tinklo steigėja ir direktorė Marija Gurskienė susitikimo pradžioje pasidžiaugė Druskininkų unikalumu, ypatinga aura bei energija.

Meras R. Malinauskas susitiko su Druskininkuose viešėjusiais Verslo vadovų klubo nariais/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

R. Malinauskas papasakojo apie Druskininkus, jų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, svarbiausius kurorto renginius, turizmo statistiką.

Svečiai domėjosi, kaip Druskininkams pavyko įveikti sezoniškumą, klausė, kokie yra šiandienos Druskininkų iššūkiai ir kas yra planuojama per artimiausius trejus metus.

Susitikimo metu kalbėta apie investicijų galimybes Druskininkuose – Vadovų klubo nariai domėjosi, kaip pavyksta pritraukti Lietuvos ir užsienio investicijas, ką Druskininkai gali pasiūlyti potencialiems investuotojams?

Dar viena tema, dominusi svečius, – R. Malinausko patirtis, sukaupta per 20 metų, dirbant meru.

Vadovų klubo nariai klausė, kas buvo sunkiausia bei kokios pamokos praverstų visiems, dirbantiems vadovaujamą darbą.

Jaunųjų vadovų ir verslininkų klubai yra sudėtinė Vadovų klubų tinklo dalis, kuris sėkmingai veikia jau daugiau nei 20 metų Lietuvoje. Šiuo metu funkcionuoja 25 vadovų klubai, jungiantys apie 450 aukščiausių vadovų ir savininkų, gamybos, finansų, tiekimo grandinės, personalo padalinių vadovų visoje Lietuvoje. Vadovai keičiasi profesine ir vadovavimo patirtimi bei mokosi vieni iš kitų.

Vadovų klubų veiklą koordinuoja Mokymo centras prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK).

Jaunųjų vadovų klubai jungia 30-45 metų vadovus ir verslininkus, kurie skiria savo dėmesį, laiką ir pastangas, ugdant savyje sistemiškai mąstantį ir besielgiantį lyderį. Dauguma klubo narių yra lietuviškų bendrovių atstovai – įmonių ar jų padalinių vadovai, savininkai arba šeimos verslo atstovai.