Kreiptis dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims per www.spis.lt – patogiau

Nuo rugsėjo 1-osios nemokami pietūs, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, priklausys ne tik visiems priešmokyklinukams ir pirmokams, bet ir antrokams. Dėl nemokamų pietų prašymų ir pažymų apie pajamas teikti nereikia – parama bus skiriama pagal mokyklų pateiktus mokinių sąrašus. Tačiau, jei su finansiniais sunkumais susidurianti šeima pageidauja gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti ar nemokamus pietus 3-12 klasę lankantiems vaikams, prašymas būtinas.

Tam, kad šeimos galėtų pradėti naujus mokslo metus pasiruošusios, prašymai dėl socialinės paramos mokiniams gali būti pateikiami jau dabar. Patogiausiai ir greičiausiai tai padaryti galima internetu, prisijungus prie svetainės www.spis.lt

Prašymą užpildyti gali vienas iš mokinio tėvų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų, pilnametis mokinys ar nepilnametis emancipuotas mokinys. Prie prašymo-paraiškos reikia pridėti nuskenuotas ar nufotografuotas pažymas apie šeimos narių pajamas, gautas per 3 praėjusius mėnesius, arba kreipimosi mėnesio pajamas, jei kreipimosi mėnesį, palyginti su trimis praėjusiais mėnesiais, pasikeitė šeimos pajamų šaltinis ar šeiminė padėtis. 

Jeigu šeima gauna piniginę socialinę paramą nepasiturintiems gyventojams, pavyzdžiui, socialinę pašalpą ar būsto šildymo, geriamojo ar karšto vandens išlaidų kompensacijas, tuomet kreipiantis dėl nemokamo maitinimo ir mokinio reikmenų užtenka pateikti laisvos formos prašymą, o pažymų apie šeimos gaunamas pajamas pateikti nereikia. 

Prašymus dėl socialinės paramos mokiniams prašome pildyti https://spis.lt/

Maloniai kviečiame išbandyti prašymus teikti elektroniniu būdu. Taupant savo laiką, prašymą galima užpildyti niekur neišėjus iš namų, atsakymą gausite Jums patogiu būdu – el. paštu.

Kilus daugiau klausimų, prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių el. paštu parama@druskininkai.lt

Taupant savo laiką, prašymą galima užpildyti niekur neišėjus iš namų/Asociatyvi foto